1234567

urlop

W tej sekcji piszemy o wszystkim i o niczym

Re: urlop

Nieprzeczytany postprzez kameliowa » 11 paź 2016 02:45

Ja szczerze mówiąc obecnie trochę się boję wyjeżdżać za granicę... a że kocham polskie morze, to ostatnio powróciło do mych łask ;) Nie lubię jednak tych najpopularniejszych nadmorskich miast, ostatnio wybrałam się do Dzwirzyna do hotelu Senator, który jest usytuowany w środku lasu i dodatkowo jest tylko parę kroków do morza. Uwielbiam kontakt z naturą, więc hotel idealny dla mnie. Lubię też siebie rozpieszczać, a zważywszy na to, ze w hotelu jest spa, to nie mogłam trafic lepiej :P

kameliowa
Podpora forum

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez Kornela » 11 paź 2016 03:01

To prawda, spa jest najlepszym miejscem na spokojny urlop pełen relaksu ;) Ja w tym sezonie wybrałam się do kultowego dla wczasowiczów - Ciechocinka. Bardzo miło wspominam te wakacje, głównie ze względu na to, że własciciele byli przemili i dlatego w hotelu panowała wyjątkowa, rodzinna atmosfera. Jednakże sam Ciechocinek tez zrobił na mnie pozytywne wrazenie, to bardzo ładne miasto.

Kornela
Nowicjusz

• Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez oliwka44199 » 11 paź 2016 15:41

Na wakacje polecam bieszczady :) chociaż najlepiej jechac tam w porze typowo jesiennej :)

oliwka44199
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez Regent » 01 lis 2016 16:35

Wszystko zależy co kto lubi. Zagraniczne podróże zawsze są wspaniałe. W ostatnim czasie odpadło kilka atrakcyjnych kierunków ale pozostały jeszcze bezpieczne kraje takie jak: Hiszpania, Portugalia, Chorwacja, Węgry czy Macedonia. Oczywiście spędzenie urlopu w tych krajach wiąże się z większymi kosztami ale gwarancja satysfakcji z wakacji gwarantowana. W Polsce też nie brakuje wspaniałych wakacyjnych kurortów nad naszym morzem czy na Mazurach. Wspaniałe są też jeziora: jezioro Białe (Okuninka), jezioro Chańcza (Chańcza), jezioro Sielpińskie (Sielpia Wielka), jezioro Rożnowskie (Rożnów) czy jezioro Żywieckie (okolice Żywca). Jak widać w Polsce jest wiele atrakcyjnych miejsc godnych uwagi na wakacyjny wypoczynek.

Regent

Nieprzeczytany postprzez daga34 » 22 lis 2016 19:19

Ja uwielbiam polskie morze, również poza sezonem - wtedy wypoczywam najbardziej. Polecam niewielkie a bardzo przyjazne Kąty Rybackie. To idealna baza wypadowa na wycieczki, w tym do Trójmiasta, Fromborka czy Elbląga. Poza tym są tam czyste, piękne, szerokie plaże i mnóstwo ciekawych miejsc, mniej znanych i stale przeze mnie odkrywanych co urlop. Z baza noclegowa tez nie ma problemów.

daga34
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez RozaWiatrow_pl » 10 lut 2017 13:33

Co do urlopu, to również uważam że bardzo fajnym pomysłem będzie aby spędzić go nad polskim morzem, gdzie zaznamy spokoju, ciszy i przede wszystkim ceny nie są kosmiczne tak jak miało to miejsce kiedyś. Jedną z lepszych i bardziej popularnych miejscowości nad morzem jest z całą pewnością Darłowo.

RozaWiatrow_pl
Podpora forum

Nieprzeczytany postprzez minka » 06 kwi 2017 10:12

Ze względu na to, co w ostatnim czasie dzieje się za granicą, większość rodzin doceni nasze polskie morze, jeziora i góry :) (y)

minka
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez cinsan » 05 maja 2017 12:00

A ja mam w planach, dość nietypowo, szwajcarskie Alpy w środku lata. :)

cinsan
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez minka » 09 maja 2017 14:49

Alpy latem, faktycznie nietypowo (y)

minka
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez ApartamentywKarpaczu » 13 maja 2017 11:24

Dlaczego nietypowo? Moim zdaniem bardzo dobra opcja, ponieważ Alpy nie są tylko dla narciarzy, ale i dla tych którzy chcą zdobywać górskie szczyty i delektować się pięknymi widokami, panoramą. Szczególnie polecam udać się w tym celu w szwajcarskie Alpy, gdzie mamy wiele pięknych dolin i szlaków turystycznych.

ApartamentywKarpaczu
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg