Nieprzeczytane posty

Tatry; Rysy, Orla Perć itp.

1
Witam Forumowiczów!

Nazywam się Piotr, mieszkam w Zgorzelcu (dolnośląśkie), lat 25, absolwent kierunku Turystyka i Rekracja, obecnie pracujący. Parę lat latam po górach.
Chciałbym odwiedzić Tatry (polskie lub słowackie, bez różnicy) z wejściem na Rysy, albo inny ciekawy szczyt. Wycieczka kilkudniowa, opcja spania w namiocie (mam namiot dwuoosobowy, więc w wypadku większej grupy każdy musi się zaopatrzyć) - znam fajne, tanie pole namiotowe. Ewentualnie spanie na kempingu (domki) albo schronisku górskim. Mi to lotto. Koszty noclegów: 25 zł (namiot + 2 osoby) do 35 zł w schronisku w "zbiorówce", razy oczywiście ilość dni. Wszystko do dogrania. Koszt dojazdu: zmienny. Mnie będzie kosztować komunikacja publiczna ok. 200 zł w dwie strony. No i jedzenie, rzecz jasna.
Termin: do ustalenia. Moja propozycja to sierpień i okolice 9 - 14 sierpnia oraz wrzesień i okolice 2 - 9 września. Bardziej reflektuje początek września (gdyby padło na polskie Tatry). Ewentualna trasa, docelowe wierzchołki: do wspólnego ustalenia. Wstępnie myślę o Rysach i Orlej Perci.

Chętnych zapraszam do nawiązania kontaktu przez e-mail: pvh12@o2.pl albo przez fajsbuka: Piotr Witasik, Zgorzelec.

Pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 46 gości