1234567

Szampon do mycia na sucho

Sekcja przeznaczona wyłącznie dla kobiet, czyli kremy na opalanie, torebki,stroje kąpielowe itd

Szampon do mycia na sucho

Nieprzeczytany postprzez kasia » 24 cze 2012 17:51

Przymierzam się do kupna takiego szamponu:) Zastanawiam się czy kupić syoss na sucho do włosów przetłuszczających czy z serii Batiste podobno oba są dobre.

Może macie swoje typy?

kasia
Bardzo aktywny użytkownik

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Szampon do mycia na sucho

Nieprzeczytany postprzez i-love-travel » 30 lis 2012 13:06

Ja od czasu do czasu używam takiego szamponu, ale może 2, 3 razy do roku i to już w ostateczności. Niestety muszę głowę myć codziennie, więc poszukiwałam wszystkiego, co mogłoby spowodować, że nie będę musiała wykonywać tego zabiegu pielęgnacyjnego każdego dnia. Niestety poległam. Od czasu do czasu używam suchego szamponu (nazwy nie podam) i uważam, że sprawdza się średnio dobrze. Włosy są po nim odświeżone, ale sam sposób jego nakładania mnie denerwuje.

i-love-travel
Podpora forum

• Otrzymał podziękowań: 4 razy

Nieprzeczytany postprzez kasia » 01 gru 2012 18:32

Kiedyś użyłam szamponu do mycia na sucho, nie pamiętam firmy,ale efekt użycia tego specyfiku był taki że wyglądałam jakbym miała ogromny problem z łupieżem i nie mogłam się tego środka pozbyć z włosów :evil: dobrze że to nie było przed jakimś ważnym wyjściem hehe

kasia

• Otrzymał podziękowań: 6 razy

Nieprzeczytany postprzez ktylm » 09 gru 2012 20:21

mialam okazje uzyc suchego szamponu kilka razy ale niestety na moich wlosach raczej sie on nie sprawdza. moje wlosy sa przezwyczajone do codzienniego mysia, wiec moze dlatego. Mimo wszystko mysle, ze w podrozy jest to bardzo dobra alternatywa do mycia wlosow.

ktylm
Nowicjusz

• Podziękował : 2 razy
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez calineczka » 17 gru 2012 15:37

Tak, taki suchy szampon nadaje się do użycia w podróży, ale też nie za często. Warto z niego skorzystać, gdy nasza podróż do miejsca docelowego trwa dłużej niż 12 godzin i nie mamy możliwości odświeżyć włosów w żaden inny sposób.

calineczka

• Otrzymał podziękowań: 5 razy

Nieprzeczytany postprzez anitovska » 19 gru 2012 14:54

Ja korzystałam z suchych szamponów dwóch firm i muszę przyznać, że faktycznie włosy są po nim odświeżone, ale jednocześnie pozostają matowe, co dla mnie było lekkim dyskomfortem, tym bardziej, że mam ciemne i błyszczące włosy. Właśnie posiadaczki ciemnych włosów muszą wyczesać szampon z włosów, bo ma biały kolor (mi takie "wyczesanie" szamponu zajmowało ok. 10 minut). Mimo że znajomi zapewniali mnie, że nic nie widać, wydawało mi się, że włosy na czubku głowy są nieco jaśniejsze, tak, jakbym miała odrosty, ale może faktycznie tylko mi się wydawało :)
W każdym razie w podróży lub w awaryjnych wypadkach, jak najbardziej polecam, ale nie jest to dobra opcja na co dzień :)

anitovska
Nowicjusz

• Podziękował : 1 raz
  • Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez Bryan Singer » 12 lut 2013 16:26

Również zastanawiałm sie nad jego zakupem ale mam bardzo cienkie wlosy wiec watpie aby mógł mi pomóc :P

Bryan Singer
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez marysia28 » 29 mar 2013 11:53

taki szampon to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy musimy szybko umyć włosy, a nie mamy do tego odpowiednich warunków :)

marysia28
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez marcinhall » 29 mar 2013 18:21

Jednak nic nie zastąpi ciepłej wody i ręcznika. Obecne czasy maja to do siebie że pojawiają się co jakiś czas wynalazki na wzór " suchego mydła " ( którym można się umyć bez wody ) jednak trzeba zdać sobie sprawę że wszystko to chemia i na dłuższą metę nie wiadomo jaki skutek przyniesie używanie tych specyfików.

marcinhall
Aktywny użytkownik

• Otrzymał podziękowań: 3 razy

Nieprzeczytany postprzez kynia » 08 kwi 2013 10:05

Ja nie jestem przekonana do takich "wynalazków"

kynia
Bywalec

• Podziękował : 2 razy

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg