1234567

Sopot

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Polsce ,które nie pasują do poniższych kategorii
Apartament-Baltic
I love traveling

Re: Sopot

Nieprzeczytany post autor: Apartament-Baltic » 24 cze 2015 10:55

Są zdecydowanie lepsze i spokojniejsze miejscowości na spędzenie urlopu niż Sopot,np polecam Kołobrzeg- atrakcje i wrażenia gwarantowane,a d tego niższe ceny i spokój:)

Awatar użytkownika
baticasopot
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: baticasopot » 04 lut 2017 15:31

Przez wszystkie zamieszania na świecie nasze Polskie morze ostatnimi czasy przeżywa oblężenie. Dla hoteli/pensjonatów to dobrze bo zarobią ale dla mieszkających tutaj na codzien - nie koniecznie. Sopot to Polska stolica nadmorska ;)

Skal-hotel_pl
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Skal-hotel_pl » 07 cze 2017 10:44

Witam Wszystkich na forum :) Sopot faktycznie jest dosyć głośny i trudno tam zaznać spokoju czy relaksu, ja mogę zdecydowanie polecić Ustronie Morskie z licznymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, nie trudno również o dobry, komfortowy nocleg blisko plaży :)

eDom
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: eDom » 05 lip 2017 09:37

Akurat miejsca jak Sopot, Kołobrzeg czy nawet Ustronie Morskie do spokojnych i cichych miejsc nie należą. Może lepiej byłoby w poszukiwaniu spokoju udać się do Białogóry, Łukęcina albo Rogowa

Palac-Romantyczny
Podróże moją pasją

Nieprzeczytany post autor: Palac-Romantyczny » 16 wrz 2017 10:07

Nie do końca się z tym zgodzę bo wiele moim zdaniem zależy od tego w jakim miesiącu udamy się do Sopotu, Kołobrzegu lub Ustroni Morskich. Polecam wrzesień, kiedy to nie ma tłumów turystów i można wypocząć, pogoda często także dopisuje.

Villa33Sopot_pl
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Villa33Sopot_pl » 16 maja 2018 09:54

Racja, ale oprócz września równie pięknie jest w czerwcu jeszcze przed pełnią sezonu i wakacji, Sopot ma bardzo wiele do zaoferowania niezależnie od pory roku :)

fryderyk_i

Nieprzeczytany post autor: fryderyk_i » 09 sie 2018 10:41

Sopot jako miejsce na wakacje jest dobrym wyborem, choc osobiście wolę góry. Przyjazny klimat Sopotu i życzliwi ludzie to główne zalety. Jako, że do SOpotu mam niedaleko moge te miasto polecić nie tylko na okres letni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”