1234567


Smaczne Podróże

W tej sekcji umieszczamy wasze blogi internetowe. Opis waszych katalogów musi wynosić min 200 słów a tekst musi być unikalny.
smacznepodroze
Mały podróżnik
Posty: 17
Rejestracja: 26 wrz 2017 18:20

Smaczne Podróże

Nieprzeczytany post autor: smacznepodroze » 06 lis 2017 20:38

Witam wszystkich ciekawskich :)!

Nazywam się Arek i prowadzę bloga Smaczne Podróże. Jak wskazuję nazwa jest to strona poświęcona podróżom - nie zawsze smacznym :).

Jest ona moim małym dzieckiem, które cały czas rośnie i rozwija się. Pochłania przy tym większość mojego wolnego czasu - nie żebym narzekał :).

Na łamach bloga opisuję swoje wyjazdy dalekie jak i bliskie oraz w miarę możliwości staram się promować rodzimy region Suwalszczyznę.

Przygodę z podróżowaniem rozpocząłem stosunkowo niedawno ( zważywszy, że mam już 31 na karku ), bo dopiero w 2015 roku - mój pierwszy wyjazd, który uznaję za przełomowy był do Nepalu. Tam zakosztowałem przygody i wiedziałem, że moje życie wkroczyło na inne tory.

W miarę możliwości staram się spędzić w danym kraju jak najwięcej czasu, dlatego moje wyjazdy są przeważnie miesięczne. Nie jestem osobą, która "odhacza" wszystkie atrakcje i "zalicza" kraje. Lubię odwiedzać państwa jeszcze całkowicie nieskażone przez cywilizację. Bywam w miejscach mało popularnych, które również mają bardzo dużo do zaoferowania, co nie znaczy, że gardzę obleganymi kierunkami i atrakcjami.

Po Nepalu, Kirgistanie i Filipinach odbyłem dłuższe podróże. Kierunek na kwiecień 2018 roku to Grenlandia :).

Międzyczasie było sporo krótszych wyjazdów np. Irlandia, Szkocja, Walia, Hiszpania, Maroko, Włochy, Litwa i oczywiście Polska.

Staram się spędzać czas aktywnie. Uwielbiam wodę i kajaki, rozpocząłem również przygodę z paralotnią (o tym też jest trochę na blogu).

Wszystkich zainteresowanych moimi relacjami zapraszam serdeczne na stronę http://smacznepodroze.com.

Mam nadzieję, że oprócz przydatnych informacji znajdziecie tam również inspirację na kolejne podróże :).

Pozdrawiam
Arek

amelia19
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2018 20:08

Re: Smaczne Podróże

Nieprzeczytany post autor: amelia19 » 23 sty 2018 20:17

Bardzo ciekawy blog, przyjazny design :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reklama blogów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości