1234567

Relacja Malediwy 2010-Sun Island resort

W tej sekcji umieszczamy relacje z podróży, wycieczek lub wakacji z Malediwów

Re: Relacja Malediwy 2010-Sun Island resort

Nieprzeczytany postprzez grażka » 07 wrz 2012 13:19

admin - mam pytanie dotyczące Waszej podróży. Przeczytałam relację i zaważyła ona na moim wyborze atolu/wyspy:)
Pisałeś o tym, że dostaliście dobrą cenę na ten pobyt. Czy możesz podać mi namiary na biuro na Sri Lance, z którego usług korzystaliście przy okazji wycieczek i Malediwów? Bilety główne już mamy (Frankfurt-Colombo-Male-Colombo-Frankfurt), tak więc interesują mnie wycieczki na miejscu na Sri Lance, oraz oczywiście Malediwy. O ile nad Sri Lanką mogę skupić się nieco później, o tyle Malediwy nieco mnie "niepokoją" (chodzi o koszt). Polecimy tam tak czy inaczej, ale nie chciałabym wylądować na którejś z pobliskich Male wysepek, gdzie można wyszukać w miarę dobre ceny, a później mieć problem z wyjściem w stroju na plażę (mam na myśli wyspy zamieszkałe przez "tubylców"). Jeśli już tam lecimy, to muszą to być prawdziwe Malediwy, czyli RAJ:)...niestety kosztuje słono:( Będziemy tam 3 dni + 1 dzień na Male. No właśnie, tu kolejne pytanie: jak już wylądujemy hydrolotem z wyspy na Male, to jak dostaniemy się na wyspę z hotelami? To będzie piątek, a z tego co wyczytałam prom pływa 6 razy w tygodniu, za wyjątkiem piątku :(
pozdrawiam

grażka
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez Gibon » 20 wrz 2012 14:20

Świetna wycieczka, z zazdrością patrzyłem na zdjęcia, koniecznie muszę się wybrać w tamte rejony bo szczęka opada.

Gibon

Nieprzeczytany postprzez Kasia1234 » 24 wrz 2012 11:29

Ja leciałam i polecam! Nie jest to może lot pierwszą klasą;) ale jest wygodnie, obsługa przemiła, no i poza tym serwują posiłki:) Jakieś przekąski są w cenie biletu:)

Kasia1234
Aktywny użytkownik

• Podziękował : 1 raz

Nieprzeczytany postprzez admin » 25 wrz 2012 18:30

grażka napisał(a):admin - mam pytanie dotyczące Waszej podróży. Przeczytałam relację i zaważyła ona na moim wyborze atolu/wyspy:)
Pisałeś o tym, że dostaliście dobrą cenę na ten pobyt. Czy możesz podać mi namiary na biuro na Sri Lance, z którego usług korzystaliście przy okazji wycieczek i Malediwów? Bilety główne już mamy (Frankfurt-Colombo-Male-Colombo-Frankfurt), tak więc interesują mnie wycieczki na miejscu na Sri Lance, oraz oczywiście Malediwy. O ile nad Sri Lanką mogę skupić się nieco później, o tyle Malediwy nieco mnie "niepokoją" (chodzi o koszt). Polecimy tam tak czy inaczej, ale nie chciałabym wylądować na którejś z pobliskich Male wysepek, gdzie można wyszukać w miarę dobre ceny, a później mieć problem z wyjściem w stroju na plażę (mam na myśli wyspy zamieszkałe przez "tubylców"). Jeśli już tam lecimy, to muszą to być prawdziwe Malediwy, czyli RAJ:)...niestety kosztuje słono:( Będziemy tam 3 dni + 1 dzień na Male. No właśnie, tu kolejne pytanie: jak już wylądujemy hydrolotem z wyspy na Male, to jak dostaniemy się na wyspę z hotelami? To będzie piątek, a z tego co wyczytałam prom pływa 6 razy w tygodniu, za wyjątkiem piątku :(
pozdrawiam

Witaj.

Jeśli chodzi o naszą wycieczkę (mam namyśli Malediwy) to wszystko załatwialiśmy przez biuro. Nie wiem czy Sun Island jest dobrym rozwiązaniem jeśli zamierzacie zostać na Malediwach tylko 3 dni ponieważ Sun jest usytuowane bardzo daleko i sam transport sporo kosztuje. Proponuje zatem wybrać jednodniową wycieczkę z przewodnikiem po Male będąc na miejscu natomiast jeśli chodzi o kilku dniówkę spróbuj coś z ofert last w naszych biurach ( zazwyczaj transport na wyspy mają wliczony). Możesz także porównać ceny ze stronami resortów i będziesz miała porównanie gdzie wyjdzie taniej. Co do promów to pływają różnie, myślę że lepiej będzie jak zapytasz się najpierw w biurze i porównaj ceny a jeśli wyjdzie za drogo bądź bez promu będziemy coś szukać dla ciebie
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

admin
Administrator

• Podziękował : 125 razy
  • Otrzymał podziękowań: 136 razy

Nieprzeczytany postprzez LowCostTrip » 08 gru 2012 02:58

Nie ukrywajmy że ostra akcja z tymi Malediwami, ja z przyjemnością pojechał bym na takiego Tripa. No ale kasa, niestety dość ciężko jest się dostać tam za rozsądne pieniądze. Ceny nie są super przystępne 600 euro/dolków za kurs OWD - OMG!. W Egipcie 300-350 i woda nie jest taka piękna i przejrzysta, no ale naprawdę fajna.

ps. wyścigi krabów mnie rozwaliły :).

LowCostTrip
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez kamil600 » 28 gru 2012 14:19

Fajna wyprawa i super zdjęcia, gratuluję !

kamil600

Nieprzeczytany postprzez marekpiotr1984 » 04 sty 2013 20:48

Zdjęcia zachęcają do podróżowania. Tylko pozazdrościć.

marekpiotr1984
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez tuptam » 10 sty 2013 15:15

Zdjęcia sprawiają, że chce mi się płakać :P Patrzę za okno i widzę, że jest śniegu po kolana, och Boże! jak ja bym sobie pojechała na taką wyprawę!!

tuptam
Bardzo aktywny użytkownik

• Podziękował : 1 raz

Nieprzeczytany postprzez maniek1986 » 07 cze 2013 12:28

Pięknie tam, też bym się wybrał.

maniek1986
Aktywny użytkownik