1234567

Przewodnik po Egipcie

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Egipcie,które nie pasują do poniższych kategorii
eDom
Bardzo aktywny użytkownik

Re: Przewodnik po Egipcie

Nieprzeczytany post autor: eDom » 21 paź 2014 12:18

Aż trudno sobie wyobrazić, że w Egipcie można zobaczyć tak wiele! Świetnie, że większość atrakcji zostało zebranych w jednym albumie, dzięki temu jeszcze bardziej doceniamy to państwo.

Awatar użytkownika
Mareczko
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Mareczko » 22 paź 2014 02:02

Hmmm... zdjęcia rzeczywiście robią wrażenie, ale mnie jakoś Egipt nie kręci. Wiem, że każdy powinien choć raz zobaczyć piramidy, sfinksa... ale nie lubię natarczywości lokalnych mieszkańców w krajach do których jadę. Lubię po prostu mieć spokój w trakcie wypoczynku. Choć pewnie kiedyś trzeba będzie odwiedzić Egipt.

Wellness0
Podpora forum

Nieprzeczytany post autor: Wellness0 » 05 wrz 2016 12:15

Od wielu lat marzę o podróży do Egiptu :) mam nadzieję, że już niedługo spełnię swoje marzenie :) piękne zdjęcia

Mmer
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Mmer » 16 mar 2018 09:47

Oj sam również marze o podrózy do Egiptu.Zastanawia mnie jedno. Czy aktualnie jest tam bezpiecznie i czy można wybrać sie bez obaw?

Nie chcę tam wypoczywać ale mam ochotę na zwiedzanie. Bo trzeba przyznać,ze Wiedeń ma masę wspaniałych zabytków, ktorych nie zobaczy się nigdzie indziej.
Ktoś ostatnio tam był?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Egipt ogólnie”