1234567

Potrzebujesz informacji o Niemczech zapytaj naszego eksperta

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Niemczech,które nie pasują do poniższych kategorii
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Potrzebujesz informacji o Niemczech zapytaj naszego eksperta

Nieprzeczytany post autor: admin » 22 paź 2012 19:04

Witam wszystkich

Jest mi niezmiernie miło powitać naszego nowego eksperta będącego jednocześnie pilotem wycieczek oraz przewodnikiem, który chętnie pomoże jeśli macie pytania dotyczące pięknych Niemiec.

Ponadto jeśli forumowicze potrzebują pilota wycieczek bądź przewodnika proszę pisać w poniższym temacie.
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

jakubk84

Re: Potrzebujesz informacji o Niemczech zapytaj naszego eksp

Nieprzeczytany post autor: jakubk84 » 05 lut 2013 23:05

baggersee4.JPG
baggersee.JPG
Witam

W akcie desperacji, postanowiłem zapisać się na to forum i zwrócić do Was z prośbą o pomoc. Poszukuję bowiem od dłuższego czasu niemieckiego miasta (na 99% niemieckiego), które jest widoczne na poniższych zdjęciach. Niestety bezskutecznie.
Czy ktokolwiek z Was jest w stanie przynajmniej orientacyjnie nakierować mnie na to miejsce? Wiem, że zdjęcie samego kanału rzecznego jest kiepską podpowiedzią, ale liczę na uśmiech losu i zdjęcie, na którym widać fragment miasta, którego poszukuję.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
z góry dziękuję i pozdrawiam
Kuba

P.S. Przepraszam za takie rozrzucenie zdjęć, ale nie potrafiłem sobie po prostu z tym poradzić.
Załączniki
baggersee2.JPG
baggersee1.JPG

Awatar użytkownika
MacBelda
Ekspert Niemcy, Austria
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: MacBelda » 10 lut 2013 20:38

Witam,

wydaje mi się, że jest to Ren w miejscowości Kehl w Badenii. Miejscowość ta jest pierwszą jak się wjeżdża ze Strasburga do Niemiec. Tam Ren robi właśnie takie jeziorko.

Pozdrawiam,
Maciek Belda
Maciej Belda
Przewodnik po Krakowie, pilot po Europie
http://www.macbelda.com

jakubk84

Nieprzeczytany post autor: jakubk84 » 10 lut 2013 21:50

Panie Macieju serdecznie dziękuję!! Rzeczywiście jest to Kehl. Sprawdziłem i potwierdzam. Jestem naprawdę bardzo wdzięczny!
Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz dziękuję
Kuba

judddassz

Nieprzeczytany post autor: judddassz » 18 lis 2013 22:47

dobrze o tym wiedzieć:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy ogólnie”