1234567

Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

W tej sekcji reklamujemy strony o tematyce ogólnej

Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

Nieprzeczytany postprzez kocor1994 » 14 sty 2016 09:02

Nie znalazłem lepszego miejsca na mój wpis, więc umieszczam go tutaj. Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o moim pomyśle. Wymyśliłem stworzenie sklepu internetowego, w którym sprzedawałbym koszulki z nadrukiem ciekawych miejsc na Ziemi (krajobrazy, atrakcje turystyczne itp.). Aktualnie potrzebny mi producent odzieży dziecięcej, bo dla dorosłych już mam. Dlatego jestem na etapie ostatnich poszukiwań. Jak już znajdę to powoli rozpocznę działania marketingowe i mam nadzieję zyskiwać pierwszych klientów. Koszulki moje chciałbym oprzeć na drukowaniu na nich ciekawych grafik wysokiej jakości. Dlatego myślę, że zainteresowałbym tym odbiorców zainteresowanych podróżami, ale nie tylko. Czy myślicie, że mogłoby mi się to opłacić? Bo w sumie rynek odzieży jest chyba nieograniczony i na dobre koszulki zawsze znajdą się chętni. Liczę na opinie :)

kocor1994

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

Nieprzeczytany postprzez kocor1994 » 27 sty 2016 20:40

kocor1994 napisał(a):Nie znalazłem lepszego miejsca na mój wpis, więc umieszczam go tutaj. Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o moim pomyśle. Wymyśliłem stworzenie sklepu internetowego, w którym sprzedawałbym koszulki z nadrukiem ciekawych miejsc na Ziemi (krajobrazy, atrakcje turystyczne itp.). Aktualnie potrzebny mi , bo dla dorosłych już mam. Dlatego jestem na etapie ostatnich poszukiwań. Jak już znajdę to powoli rozpocznę działania marketingowe i mam nadzieję zyskiwać pierwszych klientów. Koszulki moje chciałbym oprzeć na drukowaniu na nich ciekawych grafik wysokiej jakości. Dlatego myślę, że zainteresowałbym tym odbiorców zainteresowanych podróżami, ale nie tylko. Czy myślicie, że mogłoby mi się to opłacić? Bo w sumie rynek odzieży jest chyba nieograniczony i na dobre koszulki zawsze znajdą się chętni. Liczę na opinie :)

I jak, jakieś opinie macie, bo w lutym myślę już zacząć reklamę, więc póki co kazda rada jest cenna :)

kocor1994

Nieprzeczytany postprzez olindaa87 » 18 kwi 2016 08:47

Nigdy nie ma się pewności co do opłacalności biznesu. Są jednak opinie, że nie ma złego pomysłu na firmę a jedynie źle prowadzona firma...Myślę, że takie koszulki by się sprzedawały gdy znajdziesz rynek zbytu. Gdyby udało się zawiązać współpracę z osobami sprzedającymi upominki itd w kurortach i miastach typowo turystycznych....To mogłoby się udać :)

olindaa87
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez anna9 » 23 sty 2017 15:27

Znajomy zajmuje się sprzedażą koszulek na allegro oraz FB. Idzie mu to całkiem nieźle, jednak koszulki które sprzedaje są całkiem pomysłowe i modne. Liczy się oczywiście też jakość materiału takiej koszulki.

anna9

Nieprzeczytany postprzez mina26 » 17 lut 2017 16:22

To chyba raczej nigdy nie wyjdzie z mody, tylko że teraz otworzyć taki sklep to trzeba się ładnie rozreklamować bo konkurencja jest niesamowicie duża i bardzo ciężko jest się na początku przebić.

mina26
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez filip540 » 17 maja 2017 13:36

No jak na moje takie sklepy z koszulkami mają naprawde ogromny popyt.

filip540