1234567

Polecam fajne miejsca na wakacje

Wszystko to co warto polecić
KarolK
Nowicjusz

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje

Nieprzeczytany post autor: KarolK » 14 lut 2012 08:13

Mogę podrzucić własne preferencję:
morze- Skarwińskie Błota
jeziora- Nowe Guty
góry - Krynica Zdrój (co do jezior i morza podróżuję tam z przyczepą kampingową więc nie mogę podać żadnego obiektu godnego polecenia)

rudzik
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: rudzik » 21 kwie 2012 17:26

polecam Wyspe Thassos, Fuerteventure, Teneryfe i oczywiscie bajeczna Bulgarie:)

Filharmonia
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Filharmonia » 01 paź 2012 01:34

Fuertę, też mogę polecić! Przepiękne miejsce :) Polecam i samą wyspę i przy okazji hotel Aloe Club Resort. Ta wyspa jest czymś naprawdę uroczym... :)

Awatar użytkownika
marasar
Moderator

Nieprzeczytany post autor: marasar » 01 paź 2012 14:39

Sardynia!!! Na Sardyni latem jest skwara taka sama jak na Kanarach a zamiast Hiszpanów i ich badziewnego żarcia mamy Włochów i najlepszą kuchnię na świecie! Plaże są obłędne, pozwiedzać też jest co.
A na Kanary jesienią albo zimą....

Odys

Nieprzeczytany post autor: Odys » 06 paź 2012 17:09

Ja ze swojej strony mogę zaproponować piękny Beskid Żywiecki, połączenie krajobrazu górzystego z jeziornym. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ci którzy lubią ruch i wycieczki, chętnie pozwiedzają okoliczne pagórki :) Natomiast leniuszki mogą poleżeć na plaży Jeziora Żywieckiego. Zainteresowanym mogę polecić super bazę wypadową na szlaki lub w kierunku Jeziora i miejscówkę na nocleg:))
Pozdrawiam
(zainteresowani pisać!!!)

MichalK
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: MichalK » 07 paź 2012 18:29

Tatry słowackie - bo większe niż polskie, mniej ludzi i faktycznie po szlakach chodzą ludzie gór, a nie dziewczyny w szpilkach byle by fotkę walnąć nad Morskim Okiem :) Polskie też uwielbiam, ale ostatnio postanowiłem sprawdzić Słowację i jest rewelacja!

Beskid Żywiecki - zgadzam się, jest piękny :)

tonka
Nowicjusz
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: tonka » 18 paź 2012 09:27

Ja natomiast polecam wyjazd do Szwecji lub też innego państwa skandynawskiego. Zorganizować grupę osób jadących samochodem. Wtedy koszty są znacznie mniejsze a i za prom się nie wiele zapłaci. Są dobre oferty na promy. Proponowałbym jazdę w "ciemno" oraz dla osób lubiących wędkowanie. To istny raj. Jeziora, rzeki, lasy, góry. Nie trzeba aż tak daleko jechać w głąb Szwecji. Istnieje możliwość rozbicia namiotu na jedna noc w miejscach publicznych. Gdzie można się przespać? Najlepsze miejsce do noclegów nadają się parkingi, miejsca przy plaży lub brzegi rzek. Istotne jest że należy zachować spokój i zostawić należyty porządek. Jeśli znajdziemy palenisko a w nim drewno, możemy je wypalić lecz powinniśmy tak samo przygotować palenisko dla innych, jednym słowem trzeba iść pozbierać drewno :) W taki sposób można przejechać większe obszary Szwecji a przy tym zwiedzać i wędkować. O pozwolenie na wędkowanie popytać w sklepie lub przewodnika bo są też akweny na których można łowić bez pozwolenia.

BeskidzkiRaj_com_pl1
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: BeskidzkiRaj_com_pl1 » 17 lis 2012 23:01

Zachęcam odwiedzić Beskid Żywiecki. Można tam podziwiać naprawde piękne widoki, a także z korzystać z atrakacji jakie ma do zaoferowania to wspaniałe miejsce. Tam na pewno, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo nie daleko Beskidu jest jeszcze wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.

Awatar użytkownika
anitovska
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: anitovska » 02 sty 2013 11:33

Ja również polecam Szwecję, szczególnie prowincję Harjedalen. Tak pięknych widoków, czystego powietrza, bliskości z naturą i niezwykle przyjaznych i gościnnych ludzi nie spotkałam nigdzie. Fakt, że ceny dla przeciętnego Polaka są dosyć wysokie, ale polecam nocleg w niewielkiej miejscowości, w jakiejś wiosce, np. w odpowiedniku naszego domu kultury... Takie rozwiązanie jest dosyć opłacalne, poza tym mamy możliwość zbliżenia się do lokalnych mieszkańców i do zapoznania z ich kulturą, mentalnością i wspaniałą kuchnią, której u nas nie spotkamy. Miałam nawet okazję wybrać się wczesnym rankiem na zbiór białych malin (tylko pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą kalosze!). Polecam, polecam, polecam!

victussopot
Bardzo aktywny użytkownik

Nieprzeczytany post autor: victussopot » 10 sty 2013 10:39

W tym miejscu nie może zabraknąć SOPOTU :) Letnia stolica Polski przyciąga z roku na rok coraz więcej osób, wszystko to za sprawą widocznych gołym okiem inwestycji które sprawiają,że jest to kurort na wysokim poziomie. Kto miał przestój w odwiedzaniu Sopotu może się mile zdziwić - z pewnością warto się tu wybrać :) Centrum Trójmiasta czeka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”