1234567

Plany podróży 2010

W tej sekcji poruszamy tematy ogólne związane z turystką
Awatar użytkownika
backpacker
przyjaciel forum

Re: Plany podróży 2010

Nieprzeczytany post autor: backpacker » 16 lip 2010 11:53

Wygląda to bardzo dobrze. Wakacje niedawno się zaczęły, a tu już Meksyk i Kreta zaliczona - to się nazywa ambitny wypoczynek - nic tylko pozazdrościć. Domek nad Jeziorem w taką pogodę jaka teraz mamy to istne błogosławieństwo :) nic tylko korzystać.
byle dalej...

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 16 lip 2010 15:41

dijonka pisze:Witam!

Moje plany wakacyjne sie tego roku spelnily, na przelomie marca i kwietnia bylam z ukochanym w Meksyku Playa de Carmen a niedawno byla Kreta, szkoda ze to juz, ale Meksyk to tylko wiosna bo potem jest pora deszczowa, biura kusza niskimi cenami , woda w morzu nie daje ochlody, do tego huragany i jest nieciekawie.

Ale za kilka dni jade jeszcze w moje ukochane polskie gory i nad J. Roznowskie, mam to szczescie ze rodzice kilka lat temu kupili tam dom i czuje sie tu wysmienicie, uwiebiam wedrowki po gorach, obok jest stadnina koni i juz sie nie moge doczekac przejazdzek po porannej rosie.
Mozna wyskoczyc na Slowacje na zrodla i nacieszyc oczy widokami Tatr od strony slowackiej.

Tinka powodzenia na Jamajce oby nie bylo zbyt duzo opadow bo to okres huraganow i deszczow. W Ocho Rios nie bylam natomiast bylam w Montego Bay, uwazaj na nogi wieczorem bo kasaja takie male niewidoczne muszki, ale to w pierwszych dniach bo potem albo przenosza sie na nowo przybylych turystow albo czlowiek siie przyzwyczaja :D

Gratuluje wyboru slubu adminie, na pewno bedzie to wspaniala pamiatka, widzialam takie sluby na plazy w Meksyku az lezka w oku sie krecila, wybraliscie swietna pore bo do sierpnia jest pora deszcowa a pozniej spokoj.
Czy ktos z rodziny, znajomych bedzie na tym slubie ?
Czekam z niecierpliwoscia na relacje bo tez chcielibysmy sie wybrac na taka laczona wycieczke, tyle ze ja jakos nie moge wysiedziec w jednym miejscu az dwa tygodnie.

Dziękuje bardzo.To będzie niesamowite przeżycie,mam nadzieje że wszystko będzie tak jak sobie wymarzyliśmy.Wszyscy którzy dotąd brali ślub hotelu Eden twierdzą zgodnie że śluby są wspaniałe.

Jeśli chodzi o rodzinę to będzie ta najbliższa ,i małe grono przyjaciół.Oczywiście kilku znajomych przełożyło terminy,chcąc być na naszym ślubie.Jedna osoba połączyła Sri lankę z Indiami,więc kilka osób będzie.

Jeśli chodzi o relacje to będzie bardzo dokładna na naszym forum oraz na naszej stronie ze wspomnieniami z podróży.

Tobie również gratuluje Meksyku,i Grecji oczywiście
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
max
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: max » 17 lip 2010 12:53

Tego Meksyku to tylko pozazdrość,u mnie Polska i nasze piękne Mazury
Max

kasia
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: kasia » 26 lip 2010 16:28

Ja pozostanę w tym roku chyba już tylko w Europie,chociaż kto wie ;)

Awatar użytkownika
jola i jurek
Ekspert- Ameryka południowa, wyspy Pacyfiku,Nepal

Re: Egipt-Hotel savita resort spa

Nieprzeczytany post autor: jola i jurek » 10 sie 2010 13:59

:o :o :o ,to się nazywa mega szybka odpowiedź.Dziękuje bardzo :D :D

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 10 sie 2010 14:39

Czekamy z niecierpliwością ;)
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:

taitanka
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: taitanka » 18 sie 2010 13:31

ja jadę na 2 tyg do Taryfy w tym roku, na przepiękne Costa de la Luz, właściwie na obrzeża trochę. Tam poznałam w zeszłym roku moją miłość i nie mam tu na myśli tylko deski surfingowej, bynajmniej ;) hehe hiszpański czas zadziałał ;) niezwykłe romantyczne miasto, położone niemalże na wyspie, połączone z lądem jedynie wąską drogą. Jadąc samochodem czy pociągiem po obydwóch stronach widzi się wodę :)
wygląda niesamowicie
pozdrawiam i udanych wojaży życzę! :)

Awatar użytkownika
Alex
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: Alex » 18 sie 2010 19:39

Cześć.Ta stona którą podałaś w linku jest twojego autorstwa ??
naprawde ładna :D :D :D
http://podroze-forum.pl

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 18 sie 2010 20:14

Ciekawe miejsce,jak wspomniałaś nie tylko do zwiedzania :D :D :D.Koniecznie zdaj relacje po powrocie jak było. :) :)

michalina76
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: michalina76 » 01 wrz 2010 19:13

Hej, ja chcialam wybrać sie na Ukrainę, ale plany wzięly w leb. Szkoda, bylam tam daaawno temu i chcialam sobie przypomnieć ten urok lwowskich ulic i knajpek. Lubicie wschodnie, kresowe klimaty?

Zablokowany

Wróć do „Ogólnie o podróżach”