1234567

Ośrodki wczasowe nad polskim Bałtykiem

Wszystko o noclegach nad morzem

Ośrodki wczasowe nad polskim Bałtykiem

Nieprzeczytany postprzez marcinhall » 16 mar 2018 13:30

Zdziwiłem się że brak tu jakiegokolwiek postu a przecież temat ten powinien być w pierwszej kolejności oblegany na forum. Wyjazd nad morze zarówno czy to z rodziną czy z przyjaciółmi tak naprawdę zaczyna się od szukania noclegu. Bardzo dużo osób jeździ nad nasze polskie morze, przebywa w różnych ośrodkach wczasowych, domkach, hotelach czy kwaterach. Na pewno są takie gdzie lepiej nie jechać oraz takie gdzie spędzenie wypoczynku na długie lata pozostawia miłe wspomnienia do których się z radością powraca. Napiszcie proszę o waszych doświadczeniach z kwaterami nad naszym morzem. Oczywiście nie chodzi tu a jakąkolwiek reklamę danego ośrodka, ale o ogólne doświadczenia. Jak oceniacie standard noclegów nad Bałtykiem ? Czy rezerwacje w dzisiejszych czasach noclegów nad Bałtykiem są godne rozważenia ? Jakie macie wspomnienia z danych miejscowości wczasowych zaczynając od Świnoujścia i poprzez całe wybrzeże aż do granicy z Rosją. Czy warto dziś rezerwować pobyt nad morzem ? :)

marcinhall
Aktywny użytkownik

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Ośrodki wczasowe nad polskim Bałtykiem

Nieprzeczytany postprzez Mmer » 19 mar 2018 10:23

Czemu nie Powiem Ci,że naprawdę nie mamy się wstydzić naszego kraju. W porównaniu do Bułgarii polskie wybrzeże jest ładne i zadbane ( szczególnie te wieksze miejscowości). Wypoczywałem rok temu w Bułgarii i plusem tam jest jedynie pogoda. Złote piaski są biedniejsze od Sopotu czy od MIędzyzdrojów.

W tym roku jedziemy nad morze w sierpniu. Zarezerwowalismy sobie tydzień w Juracie.

Mmer
Nowicjusz

• Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez immoral_c » 19 mar 2018 18:14

Jeżeli chodzi o polskie morze to ja kocham spędzać nad nim czas szczególnie jesienią i zimą. Nawet wczesna wiosna jest bardzo fajna. Na początku kwietnia mam wyjazd do Gdańska i już zaplanowaliśmy sobie 3 dni we Władysławowie.

immoral_c
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez marcinhall » 21 mar 2018 17:35

Ostatnimi czasy to wczesna wiosna raczej zimę przypomina. Wg. mnie najlepsza pora na nadmorski wypoczynek zaczyna się od początku czerwca do połowy sierpnia, no do końca sierpnia czasami jest też bardzo ciepło. Wrzesień na początku też potrafi zaskoczyć upałami. Zima na wybrzeżu charakteryzuje się raczej brakiem śniegu choć zdarzają się wyjątki :o

marcinhall
Aktywny użytkownik

• Otrzymał podziękowań: 3 razy

Nieprzeczytany postprzez marekjourney » 04 cze 2018 15:45

Morze i góry to powinny być w przeciwnym miejscu :) dlatego wolę nad morzem spędzać czas jesienią. Wiosna to ostatnio wygląda jak zima. Na pewno odwiedzę nasze piękne może po porze letniej

marekjourney

Nieprzeczytany postprzez Monsi56 » 07 lip 2018 09:53

Ja dwa tygodnie temu wróciłam właśnie z nad morza. W tym roku dopisuje nam pogoda, więc szkoda nie skorzystać z naszego pięknego morza :) Dużo jest atrakcji, rozrywki. W dodatku Resort jest bardzo zadbany, pokoje są duże i jest All inclusive. Dla mnie pobyt był super, w ogóle się nie nudziłam.

Monsi56
Nowicjusz

• Podziękował : 1 raz
  • Otrzymał podziękowań: 1 raz