1234567


Nowa atrakcja w Atenach- nowe miejsce spotkań

W tej sekcji piszemy o wszelkich ciekawych nowinkach i wydarzeniach związanych z turystyką.
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 5043
Rejestracja: 12 mar 2010 11:22
Kontakt:

Nowa atrakcja w Atenach- nowe miejsce spotkań

Nieprzeczytany post autor: admin » 12 paź 2018 21:24

Burmistrz Aten Giorgos Kaminis przedstawił w tym tygodniu plany przebudowy centralnego parku miejskiego, Ogrodu Narodowego, naprzeciwko Placu Syntagma.

Gmina dąży do tego, aby Ogród Narodowy był dostępny dla mieszkańców i gości Aten, przekształcając go w miejsce spotkań dla kultury i sportu, a także happeningi i zajęcia, w tym warsztaty, jogę, pilates, muzykę, teatr, wycieczki, gry dla dzieci, ukryte skarby i wiele więcej.

"Chcemy, aby Ogród Narodowy był otwarty i przyjazny dla obywateli i gości" - powiedział Kaminis, dodając, że władze miejskie były otwarte na konstruktywne propozycje i współpracę w tym kierunku.

The National Garden to zielona oaza o powierzchni 38 akrów, położona w sercu Aten, za greckim budynkiem Parlamentu w Zappeion, z dostępem przez siedem wejść. Oprócz hostingu starożytnych kolumn, mozaik i innych znalezisk, jest domem dla około 519 gatunków drzew, krzewów i roślin.

Przemawiając na posiedzeniu Rady Miejskiej w tym tygodniu, Kaminis powiedział, że przyszłość ogrodu "wymaga wizji, długoterminowego planu i wykorzystania nowych aplikacji", dodając, że wszelkie interwencje będą podejmowane z myślą o przyszłości i pojawiających się wyzwaniach, takich jak jako globalne ocieplenie i ekstremalne warunki pogodowe.

Odnosząc się do planu modernizacji, zastępca burmistrza ds. Infrastruktury miejskiej, budownictwa i robót budowlanych, George Apostolopoulos podkreślił, że zaproszenie do składania ofert wyraźnie wskazuje, że prace będą respektować naturalny krajobraz parku, zachowując istniejące strumienie, ścieżki i florę.
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości