1234567

New York City

W tej sekcji szukamy towarzysza na wspólne wyprawy.

New York City

Nieprzeczytany postprzez fok » 26 gru 2012 01:35

Witam

Szukam chętnych na wspólną podróż do New York City
we wrześniu 2013 na okolo 1-2 tygodnie.

Pozdrawiam ;)

fok

• Podziękował : 1 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: New York City

Nieprzeczytany postprzez Q7_ » 26 gru 2012 02:01

Nie zebym sie wtracal czy cos, ale wyjazd do USA zeby zobaczyc tylko NYC i jego okolice to glupi pomysl ... Mieszkam w Ameryce 7 lat i uwierz .. ze Nowy Jork to nuda w porownaniu do innych miejsc tutaj. A jesli chcesz cokolwiek zobaczyc to musisz wyjechac na co najmniej 2 miesiace ... Na 2 tygodnie szkoda w ogole wydawac pieniadze na przelot.

Pozdrawiam

Q7_
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 2 razy

Nieprzeczytany postprzez admin » 26 gru 2012 14:09

Witaj. A co co polecasz zobaczyć z twojego punku widzenia ?
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

admin
Administrator

• Podziękował : 104 razy
  • Otrzymał podziękowań: 119 razy

Nieprzeczytany postprzez Q7_ » 26 gru 2012 14:53

admin napisał(a):Witaj. A co co polecasz zobaczyć z twojego punku widzenia ?

Hmm, zalezy o ktora czesc USA chodzi, bo wedlug mnie jesli juz ktos wybiera sie do USA to musi zobaczyc wschodnie i zachodnie wybrzeze, z podkresleniem na zachodnie, bo to tam znajduje sie najwiecej atrakcji i prawdziwa Ameryka. Do celow turystycznych mysle ze warto zobaczyc oczywiscie kilka parkow narodowych jak Yosemite, Yellowstone & Grand Teton no i oczywiscie King Canyon. Nastepnie warto odwiedzic rowniez po kolei wszystkie warte uwagi miasta na zachodnim wybrzezu, tak wiec poczynajac od Long Beach udajac sie do Los Angeles, Las Vegas, San Jose, San Francisco a w drodze powrotnej na wschodnie wybrzeze rowniez zajechac do Salt Lake City i Chicago nie zapominajac o Niagara Falls, gdzie po prostu trzeba zobaczyc Wodospad Niagara, bo pobyt w USA i nie zobaczenie Wielkiego Kanionu i Wodospadu Niagara to dla mnie dziwne myslenie :o. No i z Niagara Falls mozna spokojnie wrocic do Nowego Jorku, a jak starczy czasu to zobaczyc rowniez jego okolice. Ale tak jak napisalem wyjazd zeby zobaczyc sam Nowy Jork nie jest dobrym pomyslem, poniewaz uwierzcie, NYC to tylko zwykle miasto jakich duzo w USA no chyba ze "Times Square" w NY, tutaj naprawde warto sie znalezc ;P. Btw. wyjezdzac ze stanu Nowy Jork lub New Jersey (nie pamietam dokladnie) na granicy jakiegos stanu jest tablica informacyjna z napisem "Tutaj zaczyna sie prawdziwa Ameryka" :)

Pozdrawiam

Q7_
Nowicjusz

• Otrzymał podziękowań: 2 razy

Nieprzeczytany postprzez kylo77 » 03 sty 2013 13:45

fok ja bym się pisał.

kylo77
Bywalec

Nieprzeczytany postprzez fok » 03 sty 2013 23:47

kylo77 napisał(a):fok ja bym się pisał.

Napisz do mnie na GG - 8365129

fok

• Podziękował : 1 raz

Nieprzeczytany postprzez kylo77 » 04 sty 2013 15:18

Cały czas chodzi mi po głowie taki 2-tygodniowy wypad do Nowego Jorku.Paszport mam tylko kwestia wizy,myślę do września spokojnie zostanie ogarnięta.napisałem fok do Ciebie na gg.

kylo77
Bywalec