1234567

Najtańszy nocleg - gdzie szukać?

W tej sekcji poruszamy ogólne tematy związane z hotelami które nie pasujące do powyższych tematów

Najtańszy nocleg - gdzie szukać?

Nieprzeczytany postprzez taniepodrozowanie » 12 sty 2016 15:50

Jakie macie sposoby na znalezienie najtańszego noclegu w miejscu do którego sie wybieracie?

Ja już od bardzo dawna korzystam z największej multiwyszukiwarki miejsc noclegowych Hotelscombined.
Po raz 3 została wybrana najlepszą porównywarką cen w prestiżowym rankingu World Travel Awards. Z reszta dla mnie najważniejsze jest to żeby wybór był największy.
Zawiera w sobie wyszukiwanie w takich największych serwisach jak: Booking.com, Agoda, Hostelbookers, Expedia, Venere, AccorHotels, Lastminute itp.

Szukałem juz nie raz na swoje potrzeby różne porównywarki, ale ostatecznie wybieram zdecydowanie .
Chyba, że macie jakieś inne rozwiązania? Wiem, że jest jeszcze Airbnb itp. ale zdecydowanie największa baza, największy wybór i co za tym idzie- najlepsza cena jednak jest TUTAJ

taniepodrozowanie

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Najtańszy nocleg - gdzie szukać?

Nieprzeczytany postprzez Marghot » 12 sty 2016 16:02

najtaniej, to chyba z polecenia: od znajomych, którzy byli i widzieli, znalezione samodzielnie podczas poprzednich pobytów
Inne opcje to booking, airbnb czy wimdu
Szukam w najróżniejszych miejscach. To, ze przy jednym noclegu dane meisjce rezerwacyjne wypada najtaniej, niz znaczy, ze i kolejnym razem, nawet w tej samej lokalizacji tak wypadnie

Marghot
Ekspert - podróżnik

• Podziękował : 2 razy
  • Otrzymał podziękowań: 23 razy

Nieprzeczytany postprzez taniepodrozowanie » 13 sty 2016 13:55

No właśnie tylko Airbnb i Wimdu sa jednak stosunkowo drogie, pewnie przez uboższą bazę noclegową niż ta na .......
Ja tylko raz korzystałem z z Airbnb, w Wenecji i było ok, a w 99% innych przypadków ( poza CouchSurfingiem) na HC. Ono pokazuje, czasami, że w danym mieście najtaniej jest przez Booking.com, a czasami przez inne serwisy typu Agoda i od razu przekierowuje do tych ofert. Wszystko jest więc w

taniepodrozowanie

Nieprzeczytany postprzez Marghot » 13 sty 2016 14:28

niby racja, jednak zawsze szukam w kilku miejscach nie zależnie od tego, czy potrzebuję noclegu dla 1 osoby, czy dla większej grupy/rodziny.
Na stosunkowo drogim airbnb, bookingu takze bywają mega okazje :)

Wrzuciłam sobie właśnie Kołobrzeg i Warszawę na HC w interesującym mnie terminie. Powiem szczerze, że stolica wypadła lepoej na airbnb; zas oferty bookingu są na HC widoczne

Marghot
Ekspert - podróżnik

• Podziękował : 2 razy
  • Otrzymał podziękowań: 23 razy

Nieprzeczytany postprzez Daria28 » 28 lut 2016 21:29

Ja tak sobie myślę, że jeżeli szukamy noclegu w kraju, warto zajrzeć na stronę http://www.wyskocznawakacje.pl/ . Mamy tutaj możliwość określenia klasy hotelu, jaki nas interesuje, bądź też innego miejsca noclegowego, a po wyszukaniu wybranych dla nas propozycji i przyjrzeniu się oferowanym w poszczególnych obiektach cenom, będziemy mogli od razu dokonać rezerwacji. Na wspomnianej przeze mnie stronie znajdują się także recenzje poszczególnych kwater, hoteli itd.

Daria28
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez kevinnolbert » 06 kwi 2016 10:53

Ja, jeśli jadę sam, wybieram couchsurfing. Moim zdaniem, to super opcja na poznanie miejsca, do którego się jedzie, z perspektywy ludzi, którzy tam mieszkają. Natomiast jeśli jadę z kimś, na przykład z rodziną, wolę zapłacić więcej i zapewnić im komfort. Ostatnio, kiedy na przykład jechaliśmy w góry pozjedzac na zamówiłem z wyprzedzeniem w pensjonacie o wysokim standardzie i wcale nie były super drogie.

kevinnolbert

Nieprzeczytany postprzez eDom » 19 lip 2016 14:30

Najprościej korzystać z wyszukiwarek, można wtedy wybrać najbardziej odpowiednie miejsce na nocleg zależnie od celu, rodzaju pobytu i upodobań.

eDom
Bardzo aktywny użytkownik

• Podziękował : 1 raz
  • Otrzymał podziękowań: 6 razy

Nieprzeczytany postprzez byczo42 » 09 lut 2018 16:23

Jakie są najnowsze trendy w wyszukiwaniu korzystnych noclegów? W obecnej chwili wiele stron jest skomplikowana i lansuje tylko najdroższe oferty, czyli oferty dużych hoteli. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

byczo42
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez ccc » 10 lut 2018 14:35

eDom napisał(a):Najprościej korzystać z wyszukiwarek, można wtedy wybrać najbardziej odpowiednie miejsce na nocleg zależnie od celu, rodzaju pobytu i upodobań.

Warto porownac ceny, roznice moga byc spore.
Polecam multiwyszukiwarke: www.hotelscombined.com

a moja ulubiona wyszukiwarka hoteli z najtanszymi cenami jest Amoma

Nie polecam wyszukiwarki booking.com.

Pozdrawiam.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.
Relacja z wyprawy na Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Relacja z wyprawy na Antarktydę / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci

ccc
Podróżnik

• Podziękował : 7 razy
  • Otrzymał podziękowań: 9 razy