1234567

Najpiekniejsze miejsca w Europie

W tej sekcji piszemy o miejscach wartych zobaczenia w Poznaniu
TeczoweWzgorze
Często w podróży

Re: Najpiekniejsze miejsca w Europie

Nieprzeczytany post autor: TeczoweWzgorze » 23 cze 2017 09:32

To kwestia gustu, ponieważ dla jednych to właśnie chorwackie wyspy będą najpiękniejsze, a dla innych góry Kaukazu lub magiczna wyspa jaką jest Madera lub Cypr. Nie potrafię wyróżnić jednego, wybitnego miejsca które polecam w pierwszej kolejności.

mariusz.pudzien
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: mariusz.pudzien » 30 cze 2017 11:55

My w tym roku wybieramy się na Sardynię, zdecydowanie pod kątem snorkelingu, zachęcili nas znajomi, którzy byli w zeszłym roku i uwiecznili to na przepięknych zdjęciach i filmach z wyjazdu. Odrazu zdecydowaliśmy, że w tym roku musimy tam być! Także jeszcze miesiąc i sierpień jest nasz!

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 30 cze 2017 20:46

Mariusz ja tez wybieram się na Sardynie we Wrześniu. Informuj nas na bieżąco jak będziesz na miejscu co i jak. Przydadzą się świeże informacje i twoje spostrzeżenia.

mariusz.pudzien
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: mariusz.pudzien » 03 lip 2017 13:51

Pewnie, jak wrócimy odrazu podzielę się wrażeniami! Miałem nadzieję, że może ktoś kto już był coś by naskrobał ;)

Awatar użytkownika
fix65

Nieprzeczytany post autor: fix65 » 04 lip 2017 16:33

Witam. Ja w tym roku dokladnie za półtora tygodnia wybieram się do Las Palmas. Zawsze chciałem zwiedzić wyspy kanaryjskie, i teraz moje marzenie się spełni. Mam zamiar zobaczyć wszystkie ciekawe rzeczy takie jak Zamek Światła, Katedrę Kanarysjko, Port w Las Palmas czy slynny deptak w centrum miasta. Oczywiście odwiedzę także plażę Las Canteras. Zbyt bogaty nie jestem ale planuję pobyć w Las Palmas chociaż z 5 dni. Myślę że warto. Wrażeniami podzielę się jak wrócę. Pozdrawiam

destroyer

Nieprzeczytany post autor: destroyer » 24 lip 2017 14:11

mariusz.pudzien pisze:My w tym roku wybieramy się na Sardynię, zdecydowanie pod kątem snorkelingu, zachęcili nas znajomi, którzy byli w zeszłym roku i uwiecznili to na przepięknych zdjęciach i filmach z wyjazdu. Odrazu zdecydowaliśmy, że w tym roku musimy tam być! Także jeszcze miesiąc i sierpień jest nasz!
Chętnie bym ponurkował ale mam problemy z uszami... I nie za bardzo mogę.

mariusz.pudzien
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: mariusz.pudzien » 25 lip 2017 10:35

Przepraszam że tak prosto z mostu ale jeśli mogę to zapytam, czemu? Masz aparat?

destroyer

Nieprzeczytany post autor: destroyer » 25 lip 2017 11:51

Nie, wiesz w przeszłości bardzo chorowałem na uszy, włącznie z hospitalizacją i muszę uważać poprostu na takie czynniki, które mogłyby wpłynąć na ponowną jakąś infekcje bo jednak mam predyspozycje.

mariusz.pudzien
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: mariusz.pudzien » 25 lip 2017 14:08

A zatyczki nie wchodzą w grę?

destroyer

Nieprzeczytany post autor: destroyer » 26 lip 2017 09:59

W zatyczkach mnie bolą uszy właśnie, jakoś tak nieprzyjemnie, niewygodnie. Dlatego teraz niestety unikam wody czego bardzo żaluję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznań”