1234567

Najlepsze miejsca na konferencje

W tej sekcji umieszczamy wszelkiego rodzaju rankingi od najładniejszych miast, plaże, po najwspanialsze restauracje itd.

Re: Najlepsze miejsca na konferencje

Nieprzeczytany postprzez kameliowa » 10 paź 2017 18:57

Spośród miejsc, w których ja byłam na różnych konferencjach, najciekawszym i najlepszym był chyba Pałac Wiśniewski w Piekarach Śląskich. To piękny, elegancki, znakomicie wyposażony hotel ze wspaniałym ogrodem. Ceny nieduże jak na takie miejsce.

kameliowa
Aktywny użytkownik

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez Hotel Klimek****SPA » 20 paź 2017 16:42

400 km od Warszawy, w malowniczej Muszynie, znajduje się nasz hotel Klimek :) Organizację konferencji i szkoleń opanowaliśmy do perfekcji, a do dyspozycji naszym Gościom oddajemy nowoczesne sale z bogatym zapleczem technicznym. Jeśli zaś chodzi o dodatkowe atrakcje w czasie wolnym, mamy nie tylko bilard czy mini-kręgielnię, ale również SPA! Zapraszamy do zapoznania się z naszym jesiennym pakietem konferencyjnym - dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym.

Hotel Klimek****SPA
Nowicjusz

• Podziękował : 1 raz

Nieprzeczytany postprzez ameliowa » 26 paź 2017 14:31

Ja byłam również na udanej konferencji w hotelu Panorama w Krakowie. Maja tam świetną salę konferencyjną, można się też napić pysznej kawy w kawiarni :)

ameliowa
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg