1234567

Najlepsze miasta do życia

W tej sekcji umieszczamy wszelkiego rodzaju rankingi od najładniejszych miast, plaże, po najwspanialsze restauracje itd.
Awatar użytkownika
fotolizbona
Mały podróżnik
Kontakt:

Re: Najlepsze miasta do życia

Nieprzeczytany post autor: fotolizbona » 19 lis 2013 22:50

Pod względem klimatu i ilości dni słonecznych w roku najlepszym państwem do zamieszkania w Europie jest Portugalia, a miastem Lizbona. Chociaż jest stolicą ,jest przyjazna dla mieszkańców,a sami Lizbończycy są przesympatyczni. Nie ma tu pośpiechu, tłoku, korków, a jeśli nawet coś się dzieje to ludzie potrafią zachować spokój i są cierpliwi. A wpływ na to ma właśnie dużo słońca oraz tania kawa:)

Awatar użytkownika
startbook.com
I love traveling
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: startbook.com » 22 lis 2013 14:57

W Polsce polecam Zieloną Górę, a z zagranicznych miast podoba mi się Neapol - ze zdjęć i opowieści bo osobiście nie byłam ;)
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/

Awatar użytkownika
funswiata
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: funswiata » 24 lip 2014 15:01

ja gdybym miala wybrac miejsce w ktorym moglabym mieszkac bylabby to dubaj

Podrozniszka
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Podrozniszka » 01 wrz 2018 13:29

Ja polecam Łódź do życia, jest w miarę tanio z mieszkaniami a infrastruktura zapewniona - sporo sposobów na spędzanie czasu i naprawdę coraz lepszy komfort życia. :)

anastka

Nieprzeczytany post autor: anastka » 05 lis 2018 22:17

Każda potwora znajdzie swojego amatora :) I tak samo jest z miastami, zawsze znajdą się zachwyceni i narzekający. Ja osobiście mieszkałam kilka lat w Krakowie, ale to nie dla mnie, zdecydowanie wolę wieś. Moja mama mieszka we Włoszech (Piza i Montignoso) i raczej już nie wróci... Znajomi zamieszkali w Hiszpanii i są zachwyceni... Wszędzie dobrze, gdzie są z nami najbliżsi.

ankaania

Nieprzeczytany post autor: ankaania » 18 sty 2019 13:59

Ja wole ciszę, spokój, przyrodę... ale blisko do centrum, rozrywki i pracy. Najlepsze mieszkanie ze szczelnymi oknami i dużym tarasem z widokiem na morze ;) Jak ktoś się nie może zdecydować, to trzeba odnaleźć równowagę, może Malaga...

stardust
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: stardust » 21 sty 2019 06:34

A ja tam lubię Kielce ;p Może nie są jakoś specjalnie rozwinięte, ale za to jest tutaj duży kontakt z naturą. Kilka chwil i już znajdujesz się pośród skał i roślin. :)

pallino
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: pallino » 24 sty 2019 15:23

Kocham Poznań! Za Stary Rynek i koziołki, za park Cytadela, za Maltę i za pyry z gzikiem :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”