1234567

Najlepsze biuro podróży

W tej sekcji piszemy o wszystkim co ma związek z polskimi biurami podróży

Re: Najlepsze biuro podróży

Nieprzeczytany postprzez kameliowa » 04 mar 2018 19:46

Ja najchętniej podróżuję z Itaką- jednak zwracam bardzo mocno uwagę na ugruntowaną pozycję biura, rozpoznawalność i bałabym się jechać z jakimś małym biurem chociaż oczywiście mogłoby się okazać, że wszystko będzie ok, wolę jednak dmuchać na zimne, a na wakacjach z Itaką jeszcze się nigdy nie zawiodłam

kameliowa
Podpora forum

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez Bananek11 » 16 mar 2018 15:54

Ja bardzo serdecznie polecam biuro turystyczne Itaka. Z wyjazdami nie ma żadnego problemu, to co jest w broszurce reklamującej dany wyjazd okazuje się prawdą po przyjeździe na miejsce. Bardzo podoba mi się ich podejście do klienta już po odbyciu wyjazdu tzn. zawsze wysyłają aktualne katalogi oraz raz otrzymałem książkę, która opisywała normalną fabułę plus posiadała przepisy (to co jedli bohaterowie), póżniej tą książkę widziałem w Empiku. Takie małe rzeczy a klient mile wspomina.

Bananek11

Nieprzeczytany postprzez ameliowa » 18 mar 2018 00:19

Jak dla mnie najlepsze to ....... - byłam już z nimi na kilku wyjazdach i za każdym razem byłam zachwycona poziomem organizacji. Warto zaznaczyć, że mają w ofercie wiele ciekawych i oryginalnych miejsc, np. w czerwcu wyjeżdżamy do Izraela, który od zawsze był moim marzeniem: mieszanka kultur, pyszne jedzenie :)

ameliowa
Bywalec

Nieprzeczytany postprzez Mmer » 20 mar 2018 10:45

Latałem do tej pory z wieloma biurami podróży:
itaką
rainbow tours
sun fun
tui

I szczerze powiedziawszy to nie widziałem róznicy pomiędzy nimi. Polecam kierowac się głónie ceną no i tym czy biuro jest wyplacalne ( można sprawdzić czy nie jest zadłużone)

Mmer
Nowicjusz

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg