1234567


Nagrody lotnicze podczas szczytu w sprawie przyszłości ....

W tej sekcji piszemy o wszelkich ciekawych nowinkach i wydarzeniach związanych z turystyką.
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 5043
Rejestracja: 12 mar 2010 11:22
Kontakt:

Nagrody lotnicze podczas szczytu w sprawie przyszłości ....

Nieprzeczytany post autor: admin » 28 lis 2018 12:50

Qantas Group, WOW air, CityJet, Air Malta i LEVEL zdobyły nagrody lotnicze podczas szczytu w sprawie przyszłości lotnictwa w 2018 roku CAPA, który odbył się w Berlinie w dniu 27 listopada 2018 roku.

Prezes Wizz Air, Jozsef Varadi, zdobył nagrodę dla reżysera roku, a Winding Tree - nagrodę za innowacyjność roku. Orlando International i Avinor Oslo Airport wygrały dwie kategorie lotnisk.

Nagrody CAPA za lotnictwo dla doskonałości są uważane za najważniejsze nagrody za strategiczną doskonałość w lotnictwie.

Qantas Group nagrodziła Linię lotniczą CAPA

Ta nagroda przyznawana jest liniom lotniczym, które odniosły największy sukces strategicznie w ciągu roku, wywarła największy wpływ na rozwój branży lotniczej, stała się liderem i zapewniła punkt odniesienia dla innych.

Qantas został wybrany na kolejny rok strategicznych osiągnięć. Qantas wygrał nagrodę CAPA Airline of the Year w 2015 roku i od tamtej pory nadal notuje najwyższe marże zysku w branży lotniczej, jednocześnie kontynuując innowacje.

W marcu 2018 r. Firma Qantas uruchomiła usługę z Perth do Londynu, co stanowi pierwsze w historii połączenie non-stop między Australią i Europą. Qantas wykorzystał również swoją nową flotę 787 do uruchomienia nowych połączeń z Melbourne do San Francisco i zastąpienia 747-400 na kilku istniejących trasach długodystansowych, poprawiając wydajność i zwiększając częstotliwość.

Tymczasem Qantas w tym roku pchnął Airbusa i Boeinga, aby opracować nowy samolot dalekiego zasięgu, zdolny do lotów non-stop z Sydney do Londynu z pełnym ładunkiem 300 pasażerów w czterech klasach.

Grupa zaangażowała się na początku tego roku w 18 A321neoLR, które będą wykorzystywane przez jej spółkę zależną LCC Jetstar Airways w celu poprawy efektywności na trasach Australia-Bali i uruchomienia potencjalnych nowych długodystansowych połączeń wąskotorowych do Azji. Oddziały zagraniczne Jetstar Group, które są teraz rentowne, są również dobrze przygotowane do wzrostu poprzez podniesienie do A321neos i A321neoLRs.

Grupa Qantas osiągnęła zyski operacyjne w wysokości co najmniej 1 miliarda USD w ostatnich trzech latach podatkowych, generując przychody w wysokości od 12 do 13 miliardów USD, przy czym wskaźnik zwrotu z inwestycji znacznie przewyższa wartość docelową wynoszącą 15%. Jednocześnie linia lotnicza jest liderem w obszarze satysfakcji klienta i rozwoju programu lojalnościowego.

WOW air nagrodziło linię lotniczą w konkursie CAPA Low Cost
Nagroda za niską cenę linii lotniczej jest przyznawana za tanie i hybrydowe linie lotnicze, które mają największą strategiczną pozycję, ugruntowała swoją pozycję lidera, była najbardziej innowacyjna i zapewniała punkt odniesienia dla innych.

Firma WOW Air została wybrana do pionierskiego modelu łączącego tanie połączenia długodystansowe, korzystając z centrum w Reykjaviku, aby oferować kompleksowe usługi między Europą i Ameryką Północną.

WOW rozpoczął działalność w 2012 roku i zwiększył swoją zdolność do siedzenia średnio o 28% rocznie w ciągu ostatnich pięciu lat. WOW obecnie obsługuje flotę 17 samolotów wąskopasmowych i trzech samolotów szerokokołowych z centrum Reykjaviku do 10 miejsc w Europie i 10 w Ameryce Północnej. Delhi, jego pierwsze miejsce w Azji, rozpoczyna się 6 grudnia 2018 roku.

WOW wszedł na rynek transatlantycki dopiero w marcu 2015 r., Ale obecnie jest drugim co do wielkości przewoźnikiem niskokosztowym na tym rynku z udziałem w wysokości 1,7%.

W dniu 5 listopada 2018 r. Firma Icelandair ogłosiła, że ​​zgodziła się przejąć prywatne powietrze WOW w ramach zakupu całych akcji w celu stworzenia większej islandzkiej siły konkurencyjnej na Północnym Atlantyku, z zastrzeżeniem zgody akcjonariusza i organu regulacyjnego. "To znak sukcesu WOW Air, że jego największą i najbliższą konkurencją jest tylko jego zakup" - powiedział Harbison.
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości