1234567

Mini-cruise

W tej sekcji poruszamy wszelkie tematy związane z podróżami drogą wodną.

Mini-cruise

Nieprzeczytany postprzez pjck » 08 mar 2018 17:02

Dla tych, którzy chcą zażyć dłuższej morskiej podróży, mieć namiastkę prawdziwego rejsu, względnie zapenić ją dzieciom; a nie chcą wydać kroci, polecam mini-cruisy. Dostępne z wielu portów Europy - a w razie czego to można to zaaranżować samemu - z których chodzą wielkie promy, takie z kabinami, restauracjami, programem rozrywkowym itd.
Mój stały punkt dorocznego programu turystycznego to wycieczka na trasie Newcastle-Amsterdam. Świetna zabawa!

pjck

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Mini-cruise

Nieprzeczytany postprzez Mmer » 20 mar 2018 10:46

Proszę o więcej informacji na temat takich mini rejsów. Nie wiem czy moglibyśmy sobie z rodziną pozwolić na jakiś długi rejs na 2-3 tygodnie ( finansowo). Interesują mnie jednak rejsy nie z zagranicznych portów ponieważ tutaj trzeba zapłacić sporo kaski za dojazd.
Ale rejsy z polskich portów

Czy coś takiego jest organizowane na przykład z Gdyni albo z Gdańska? Ewentualnie Świnoujścia?

Mmer
Nowicjusz

Re: Mini-cruise

Nieprzeczytany postprzez nokturno » 27 mar 2018 09:10

Ciekawa alternatywa ! Macie jakieś informacje jak taki mini-cruise wygląda pod względem finansowym? Od dłuższego czasu szukamy właśnie czegoś tego typu. Post już leciwy aczkolwiek może coś więcej się dowiemy :)

nokturno
Nowicjusz