1234567

Malta

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia na Malcie
eDom
Bardzo aktywny użytkownik

Re: Malta

Nieprzeczytany post autor: eDom » 18 lis 2014 10:59

Rajskie plaże odpoczynek i pyszne jedzenie. Wypoczynek na Malcie będzie udany ;)

Białko

Nieprzeczytany post autor: Białko » 08 sty 2016 10:42

Witam wszystkich :)
Mam pytanie odnośnie dzikiego nocowania na Malcie pod namiotem, ktoś próbował i może coś podpowiedzieć? Z tego co sam się orientowałem może być problem z odpowiednim miejscem z uwagi na skalistość wyspy ale chciałbym zasięgnąć rady kogoś kto zwiedzał już wyspę w ten sposób. Wiem, że Malta to nie Norwegia i rozbijanie namiotu gdzie się chce jest zabronione prawem jednak preferuję "dzikie" zwiedzanie :)

atas
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: atas » 24 lis 2016 15:56

Białko pisze:Witam wszystkich :)
Mam pytanie odnośnie dzikiego nocowania na Malcie pod namiotem, ktoś próbował i może coś podpowiedzieć? Z tego co sam się orientowałem może być problem z odpowiednim miejscem z uwagi na skalistość wyspy ale chciałbym zasięgnąć rady kogoś kto zwiedzał już wyspę w ten sposób. Wiem, że Malta to nie Norwegia i rozbijanie namiotu gdzie się chce jest zabronione prawem jednak preferuję "dzikie" zwiedzanie :)
Zdecydowanie słaby pomysł właśnie ze względu na skały :)

podrozn6y
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: podrozn6y » 24 sty 2017 11:33

Stolica Malty Valetta to cos wspaniałego! Nie znałem wczesniej miejsca tak bogatego w atrakcje i do zwiedzenia i odpoczynku... Także Malta zdecydowanie na tak :) :D

Apartament-Baltic
Bardzo aktywny użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Apartament-Baltic » 15 maja 2017 10:15

Trudno się z tym nie zgodzić, już patrząc na same zdjęcia możemy przekonać się o pięknie tego miasta oraz wspaniałej architekturze jaka tam panuje. Nie bez powodu Malta jest jednym z bardziej obleganych państw podczas wakacji, może podobać się turystom, z noclegami też nie ma żadnych problemów.

emams

Nieprzeczytany post autor: emams » 07 wrz 2017 10:21

Polecam Maltę. Malowniczo, cicho, przyjemnie. Pogoda wyśmienita, słońce i woda, a tego mi potrzeba do szczęścia. Ostatni raz byłam na Malcie w 2016r. i zakochałam się w tym miejscu. W tym roku nie udało mi się nigdzie wyjechać, ale w kolejne wakacje wakacje zamierzam tam wrócić, ale już w trochę innych okolicznościach. Wybieram się na kurs językowy. Ciekawa opcja – zachęcam do zapoznania się z taką formą wakacji

atas
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: atas » 28 gru 2017 13:51

Taaaak! Malta to fantastyczne miejsce na wakacyjny kurs językowy.
A z jakim biurem się wybierasz jeśli można spytać?
emams pisze:Polecam Maltę. Malowniczo, cicho, przyjemnie. Pogoda wyśmienita, słońce i woda, a tego mi potrzeba do szczęścia. Ostatni raz byłam na Malcie w 2016r. i zakochałam się w tym miejscu. W tym roku nie udało mi się nigdzie wyjechać, ale w kolejne wakacje wakacje zamierzam tam wrócić, ale już w trochę innych okolicznościach. Wybieram się na kurs językowy. Ciekawa opcja – zachęcam do zapoznania się z taką formą wakacji

ODPOWIEDZ

Wróć do „Malta”