1234567

Majorka relacja 2013

Rozmowy na żywo, na video oraz w różnych miejscach. W naszym studio podróżniczym poruszamy bardzo ciekawe tematy o podróżach i nie tylko.

Majorka relacja 2013

Nieprzeczytany postprzez admin » 26 lip 2013 19:00

Zapraszam bardzo serdecznie ponownie do kolejnego filmiku w naszym internetowym studiu podróżniczym . Tym razem zapraszamy do obejrzenia naszej opowieści popartej filmami video z wycieczki do pięknej Majorki, która miała miejsce w Czerwcu. Zapraszam do oceny a także do zadawania pytań, szczegóły poniżej

Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

admin
Administrator

• Podziękował : 103 razy
  • Otrzymał podziękowań: 119 razy

Re: Majorka relacja 2013

Nieprzeczytany postprzez sukulent » 26 lip 2013 21:38

Super! Jestem zachwycony powyższą relacją z Majorki. Dzięki niej mogłem ponownie odwiedzić miejsca, w których miałem przyjemność być we wrześniu ubiegłego roku jak i miejsca, których nie dane mi było zobaczyć podczas tamtego pobytu na Majorce. Jednak aby zobaczyć wszystko na stosunkowo niewielkiej wyspie jaką jest Majorka potrzeba jednak więcej czasu niż dwa tygodnie. Dzięki za tę relację.

sukulent
Moderator

• Podziękował : 34 razy
  • Otrzymał podziękowań: 23 razy

Nieprzeczytany postprzez admin » 27 lip 2013 20:18

Dziękuje Jacku za bardzo pochlebne słowa odnośnie naszej małej relacji. Mamy nadzieje że będzie ona cennym drogowskazem dla innych.
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

admin
Administrator

• Podziękował : 103 razy
  • Otrzymał podziękowań: 119 razy

Nieprzeczytany postprzez ulaula1 » 20 sie 2013 11:30

Chętnie bym tam poleciała, ale dzięki waszej relacji na chwile mogłam tam być:)

ulaula1

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez Bonku » 13 sty 2015 11:51

Wow, solidnie przygotowany film. Wspomnienia z poprzednich wakacji, wrzesień 2014 jeszcze żywe w pamięci :)

Bonku

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz