1234567

Londyn

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Londynie
Awatar użytkownika
marasar
Moderator

Re: Londyn

Nieprzeczytany post autor: marasar » 30 cze 2012 15:47

Na Irlandzką muzyke na żywo to lepiej pojechać do Dublina. Zero ściemy i klimat taki jak nigdzie.
Co do muzeów - Na 100% British Museum jest za free - byłem i mogę powiedzieć że dla mnie jest nie do przejścia w 1 dzień. Poza tym Museum of Natural History też było zdaje się za darmo tyle że ponieważ byłem tam w lutym to musiałem zapłacić za szatnie. I jeszcze Wiktorii i Alberta muzeum - tam też nic się nie płaci.
Na Tower trzeba kupić bilety...

Awatar użytkownika
asia_i_lukasz
Podróże moją pasją
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: asia_i_lukasz » 01 lip 2012 12:31

dzieki marasar, na pewno wszystkich sal nie bede zwiedzał, po tegorocznym zwiedzaniou muzeum watykańskiego to tylko najważniejsze perełki będziemy oglądać, aha a kiedyś słyszałem że zrobili w Londynie muzeum w starej elektrowni?? które to jest ??

Awatar użytkownika
marasar
Moderator

Nieprzeczytany post autor: marasar » 01 lip 2012 12:36

Pojęcia nie mam. W sumie wyjechaliśmy do Lądka tylko na weekend więc tak naprawdę to wszystko mam obejrzane tylko po łebkach. Miasto mnie zafascynowało i uważam że jest jednym z najciekawszych z odwiedzonych przeze mnie dotychczas. Jeszcze tam na pewno wróce i to nie raz.

elf_podróżnik
Często w podróży

Nieprzeczytany post autor: elf_podróżnik » 02 lis 2012 14:26

Najpiekniejsze w londynie jest to, ze wiekszosc miejsc mozecie zobaczyc za darmo :). Wejscia do muzeów sa bezplatne, a reszte macie na wyciągniecie reki. Palac buckingham, palac westminsterski, notting hill, tower bridge, tower of london i wiele wiele innych.. ja londyn uwielbiam, moj drugi dom ;).

OWAkces_PL
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: OWAkces_PL » 18 gru 2012 16:48

Co prawda odpłatnie, ale niezapomniane wrażenia pozostawiają Kew Gardens. Najlepsza pora roku na ich zwiedzanie to okres od maja do sierpnia. Proponuję zabrać duuużo dodatkowej pamięci do aparatu. ;) Kwiaty, zwłaszcza róże, są tak przepiękne i jest ich tyle, że można dostać oczopląsu. Uwaga, to jest cały dzień zwiedzania, ogrody są rozległe. Ale po wędrówkach i rozjazdach po mieście i wdychaniu smrodów to raj dla naszych płuc i naszej wrażliwości na piękno.

kasia_jm
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: kasia_jm » 20 gru 2012 14:51

Kurczę, ja byłam w londynie tylko przez trzy godziny - tempo zwiedzania było wręcz zawrotne. Od tamtej pory marzy mi się pojechać do Londynu na kilka dni, niestety w ogóle nie mam okazji. Ech...

michalinaolbry
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: michalinaolbry » 30 kwie 2016 10:59

Mieszkalam w Londynie 4 lata, ale nie zwiedziałam go jeszcze całego tylko najbardziej zanane miejsca: Hyde Park,London Eye,londyńskie zoo.Polecam miasto ze względu na klimat,ludzie bardziej przyjaźni niż w naszym kraju.

smacznepodroze
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: smacznepodroze » 07 lut 2019 17:13

Byłem w Londynie 4 razy i dalej mało co widziałem. Miasto jest bardzo duże i ma wiele do zaoferowania. Jeśli ktoś szuka darmowych atrakcji w Londynie oraz opinii jak najlepiej poruszać się po mieście, może zerknąć do mini przewodnika w linku poniżej.

https://smacznepodroze.com/mini-przewodnik-po-londynie/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Londyn”