1234567

lloret de mar

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w pozostałych miastach Hiszpanii. Jeśli utworzycie posty w tej sekcji,wówczas dodamy dane miasto jako osobne forum jak powyżej

lloret de mar

Nieprzeczytany postprzez tuptus » 24 lut 2013 18:18

warte miejsce do zwiedzania?

tuptus
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: lloret de mar

Nieprzeczytany postprzez pawzwir » 16 mar 2013 16:17

Co prawda to mój drugi post, ale że znalazłem pytanie dotyczące miejsca, które zwiedziłem...

Oczywiście, że tak !! Po pierwsze jest to miejsce, w którym można doskonale odpocząć nad morzem - jednak Lloret de mar nie jest zatoczką, więc morze nie wydaje się bardzo przejrzyste z powodu fal. Jest to spokojne miejsce, jednak zwiedzający również znajdą coś dla siebie. W miasteczku jest mały ratusz, oraz wiele pięknych uliczek z wielką ilością sklepików i restauracjami. Do tego na klifie, do którego prowadzi bardzo ładna ścieżka, możemy zwiedzić hmmm, mały zameczek ? Jednak tylko od zewnątrz. Widoki z klifu są również bardzo ładne. Do tego malutki, ale klimatyczny kościółek, w którym śpiewa się barkę ! ; ) Do tej pory pamiętam, jak ksiądz mówił Dzień dobry w paru językach. Gdy przyszła pora na polski, cały kościół mu odpowiedział...

Jeszcze jednym plusem są świetni, mili ludzie, oraz położenie niedalego Barcelony.

Gorąco polecam !

pawzwir

Nieprzeczytany postprzez skandaluzja36 » 06 kwi 2013 18:25

Nie zdziw się gdy prosząc kogos o zrobienie zdjęcia odpowie tobie po polsku. Mieszka tu spora grupa Polonii :)

skandaluzja36
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez Monsi56 » 10 lip 2018 10:52

Zgadzam się z skandaluzja36. Polaków jest tam dużo :) Ale warto zobaczyć lloret de mar. Dużo imprez, ludzi są mili oraz pomocni, dużo knajpek, muzyka wciąż gra. Super ! Mi się bardzo podobało

Monsi56
Nowicjusz

• Podziękował : 1 raz
  • Otrzymał podziękowań: 1 raz