1234567

Kryzys w Grecji

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Grecji,które nie pasują do poniższych kategorii
euroteamleader

Re: Kryzys w Grecji

Nieprzeczytany post autor: euroteamleader » 29 lip 2015 10:57

Znajomi kilka dni temu wrócili z Grecji. Wszystko mimo kryzysu funkcjonowało dla podróżnych bez problemu. Limity w bankomatach były tylko na karty dla Greków. A teraz już po podpisaniu porozumień wszystko na jakiś czas wróciło do normy. Choć moim zdaniem o kryzysie znów usłyszymy za parę miesięcy. ;-)

a_gatka
Jestem w podróży

Nieprzeczytany post autor: a_gatka » 11 sie 2015 17:38

Nie sądzę, aby ktoś tam strajkował przeciwko pobytom turystów Marghot. ;) Toż przecież z nich się utrzymuje ten kraj. Lasty w tym toku bajkowe - naprawdę dobre ceny za fajne pobyty na itace.

Kingarrr
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Kingarrr » 11 sie 2015 22:21

A ja bym przekornie odpowiedziała - jak jest kryzys, to jadę do Grecji :) Ceny spadają, bo miejscowi musza jakoś zarobić i się utrzymać, a przecież wiadomo, że to kraj zarabiający w dużej mierze na turystyce. Nie przejmuję się za bardzo, na miejscu na pewno jest takiej, kupiłam sobie wycieczkę na startholidays.pl we wrześniu, bo teraz to nie idzie tam wytrzymać, ale raczej ze względu na temperaturę (jeszcze gorzej niż u nas!!!)

dzwoneczek
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: dzwoneczek » 10 lut 2016 16:11

Trochę widać ten kryzys. jak bylam kilka miesięcy temu w GR. to w carrefourze przy morze były puste pułki. ale jeśli chodzi o centrum miasta to jest ok. Kantory tez działają. Jesli bank nie jest w stanie wypłacić pieniędzy to jest info. Generalnie lepiej brać gotówkę!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Grecja ogólnie”