1234567

Krasnobród na rowerze?

W tej sekcji piszemy o wszystkim i o niczym

Krasnobród na rowerze?

Nieprzeczytany postprzez dono » 13 lut 2017 18:49

Forum podróżnicze, więc z pewnością ktoś z Was podpowie mi czy rzeczywiście warto wybierać się do Krasnobrodu i w okolice Lubelskie na rowerze? Przeglądam różne blogi turystyczne i planuję powoli długą kilkutygodniową wycieczkę ze znajomymi jak tylko zrobi się cieplej, czyli w okolicach kwietnia / maja. Jesteśmy z podkarpacia, może poza Krasnobrodem polecicie jakieś inne ciekawe miejsca w okolicach?

dono

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Krasnobród na rowerze?

Nieprzeczytany postprzez krebinal » 17 mar 2017 23:36

Taka wycieczka gdziekolwiek to zawsze świetna sprawa!

krebinal

Re: Krasnobród na rowerze?

Nieprzeczytany postprzez 1dorota » 22 mar 2017 21:19

Na pewno przed taką wycieczką warto wykupić odpowiednie ubezpieczenie , które zagwarantuje nam odpowiednie wsparcie w przypadku jakiś nie przewidzianych okoliczności. Sama mam wykupione takie ubezpieczenie. W zeszłym roku miałam wypadek rowerowy tuż już za Polską granicą w Czechach i ubezpieczyciel pokrył koszty leczeniu w tamtejszym szpitalu oraz dostałam zwrot kosztów transportu do pensjonatu w którym wynajmowaliśmy pokoje. W tym roku jeśli będziemy wybierali się gdzieś na rowerach na pewno wykupimy podobne ubezpieczenie. Przed zakupem warto popytać się na infolini i rozwiać wszelkie swoje wątpliwości. Koniecznie też trzeba zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia a szczególnie z zawartymi tam wyłączeniami. Akurat w tej firmie ubezpieczeniowej można wykupić ubezpieczenie na 1 - 29 dni, 30 dni, 180 dni, 365 dni czyli nie koniecznie na cały rok.

1dorota
Nowicjusz