1234567

Kosmetyki ORGANICZNE- Co sądzicie?

Sekcja przeznaczona wyłącznie dla kobiet, czyli kremy na opalanie, torebki,stroje kąpielowe itd

Re: Kosmetyki ORGANICZNE- Co sądzicie?

Nieprzeczytany postprzez Marghot » 18 maja 2015 10:06

może kosmetyki zostały źle dobrane.
Spotkałam się też z opinią, że kosmetyki organiczne neizby dobrze przysługują się włosom farbowanym farbami chemicznymi. Za to swietnie sprawdzają sie przy włosach z farbą roślinną np. henną.

Marghot
Ekspert - podróżnik

• Podziękował : 2 razy
  • Otrzymał podziękowań: 23 razy

Nieprzeczytany postprzez Goja » 06 lip 2015 08:59

Rzeczywiście, kosmetyki organiczne mogą uczulać. Raz znalazłam krem z nagietkiem, ucieszyłam się że wreszcie czegoś moja skóra nie odrzuci i w czym krem pomoże. Niestety mimo dobrych chęci poszło jak zwykle. Jeśli chodzi o olej arganowy, też jakichś cudów nie widziałam. Chyba wolę zwykłą oliwkę dla dzieci :)

Goja
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez Fryx » 23 wrz 2015 12:02

A u mnie się sprawdzają :), bardzo lubi e jak najbardziej naturalne kosmetyki, często te z sama sobie komponuję kremy, czy toniki do mycia twarzy.

Fryx
Bywalec

Nieprzeczytany postprzez fit_Faustyna » 13 gru 2017 12:22

To bardzo zależy od organizmu. Ja nie mam z tym problemu, a z kolei moja siostra reaguje alergicznie na samo hasło kosmetyki organiczne. Kosmetyki naturalne są fajne, tylko trzeba wiedzieć jakie stosować i jak je dokładnie to robić, bo rzadko istnieje gwarancja, że będą dla nas korzystne.

fit_Faustyna
Nowicjusz

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg