1234567

Karta kredytowa

W tej sekcji poruszamy tematy ogólne związane z turystką

Karta kredytowa

Nieprzeczytany postprzez polarniczka » 24 sty 2016 11:08

Witam. Zastanawiam się nad założeniem sobie karty kredytowej ( jako zabezpieczenie w podróży). Jaki bank konkretnie możecie polecic w tym zakresie?
Czy są jakieś karty, które na przykład oferują zniżki przy lotach? Bo wydaje mi się,że o tym słyszałam...

polarniczka
Aktywny użytkownik

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Karta kredytowa

Nieprzeczytany postprzez falostar » 25 sty 2016 10:28

Wydaje mi się,ze taką ofertę miał kiedyś Raiffeisen bank. Zbierało się tam jakięs punkty, które potem można było wydać na tanie loty. Sam jednak pozostaję przy karcie kredytowej w Smart Banku, która jest bezplatna a bank ma wygodne przewalutownie ( podobne do tego w banku).
Na tej stronie masz cały temat o tym jaka jest najlepsza karta kredytowa:
www.forum-kredytowe.pl/f117/najlepsza-karta-kredytowa-ktory-bank-wybrac-38575.html - zobacz sobie sama.

falostar
Bywalec

• Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez WojtekRTB » 29 sty 2016 23:55

polarniczka napisał(a):Witam. Zastanawiam się nad założeniem sobie karty kredytowej ( jako zabezpieczenie w podróży). Jaki bank konkretnie możecie polecic w tym zakresie?
Czy są jakieś karty, które na przykład oferują zniżki przy lotach? Bo wydaje mi się,że o tym słyszałam...

Ja mam kartę kredytową w mbanku miles & more ale będę z niej niedługo rezygnował bo zmienili jakieś kilka miesięcy temu regulaminy i przez to ciężej jest uzyskać liczbę transakcji lub kwotę potrzebną do zwolnienia z opłaty za posiadanie karty (a opłata to chyba 600 zł rocznie z tego co pamiętam).

WojtekRTB
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez RadoM12 » 30 sty 2016 15:03

Pomyśl jeszcze może nad kartą walutową...

RadoM12
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez Kubalka » 27 sty 2017 20:29

Polecam kartę kredytową Miles&More w mBanku (Mastercard lub Visa do wyboru...), gdzie za przebyte mile możesz zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego i dzięki temu korzystać z licznych zniżek...:) Z tego co się orientuję to aktualnie mają promocję 0zł za wydanie i atrakcyjne oprocentowanie np. przy przeniesieniu karty z innego banku.
Inną wartą polecenia jest Mastercard Me, również w mBanku. Możesz stworzyć niepowtarzalną kartę, poprzez wgranie własnego zdjęcia i cieszyć się np zdjęciem dziecka lub chłopaka...tak jak ja;)

Kubalka
Nowicjusz