1234567

Jukatan transport

W tym dziale opisujemy podróże i miejca warte zobaczneia w Meksyku

Re: Jukatan transport

Nieprzeczytany postprzez admin » 17 wrz 2018 21:54

sariustorys napisał(a):Jeszcze mam jedno pytanie. Jak lepiej kupować bilety? Od razu w obydwie strony? Nie chciałbym sytuacji że będę np. w mayapan i nie będę mógł wrócić bo nie będą chcieli mi sprzedać biletu.,

Nie ma potrzeby kupować bilety online szczególnie jeśli chodzi o autobusy ADO. Jeśli masz możliwość kupić bilet powrotny i jesteś pewien że będziesz wracać to kup. Piszą że na tych głównych trasach nawet jak okaże się że autobus jest pełny, za 40 minut czy godzinę będziesz mieć następny, nie jest to jakaś wielka tragedia.

Gorzej na mniej uczęszczanych trasach ale i tu autobusy nie są pełne. Czytałem posty expertów z tripa piszą że oni nigdy nie rezerwowali biletów online i bardzo rzadko autobusy były pełne.
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

admin
Administrator

• Podziękował : 124 razy
  • Otrzymał podziękowań: 136 razy

Re: Jukatan transport

Nieprzeczytany postprzez sariustorys » 25 wrz 2018 17:25

Wielkie dzięki :)

sariustorys
Nowicjusz

• Podziękował : 5 razy
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz