1234567

Into the wild

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w USA które nie pasują do poniższych kategorii
Awatar użytkownika
backpacker
przyjaciel forum

Into the wild

Nieprzeczytany post autor: backpacker » 06 kwie 2010 11:29

Oglądaliście ten film ? To jeden z moich ulubionych. Marzenia chłopaka o innym życiu, pięknych widokach, przyrodzie i wyrzeczeniu się współczesności bliskie są pewnie nie tylko mi :) Film jak dla mnie poruszający, a krajobrazy alaski w nim pokazane po prostu urzekające. Małą namiastkę tego widziałem w wyprawie na Przylądek Północny, ale nie zaspokoiło to do końca moich pragnień. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś to nastąpi.
A może ktoś był? Jakieś wspomnienia ? Chętnie przeczytam wszystko :)
byle dalej...

kasia
I love traveling

Re: Into the wild

Nieprzeczytany post autor: kasia » 13 kwie 2010 13:09

Nie widzialam filmu ani tego na zywo,ale rowniez chetnie poczytam jesli byl ktos tam :)

Awatar użytkownika
Dreamka
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Dreamka » 30 maja 2010 14:32

backpacker pisze:Oglądaliście ten film ? To jeden z moich ulubionych. Marzenia chłopaka o innym życiu, pięknych widokach, przyrodzie i wyrzeczeniu się współczesności bliskie są pewnie nie tylko mi :) Film jak dla mnie poruszający, a krajobrazy alaski w nim pokazane po prostu urzekające. Małą namiastkę tego widziałem w wyprawie na Przylądek Północny, ale nie zaspokoiło to do końca moich pragnień. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś to nastąpi.
A może ktoś był? Jakieś wspomnienia ? Chętnie przeczytam wszystko :)
Witam was
W zeszłym roku byłam na Alasce. Wyjechaliśmy samochodem z Ohio, przez kanadyjską Albertę, Kolumbię Brytyjską, Jukon - cała podróż trwała półtora miesiąca.
Chętnie się z wami podzielę opisami i zdjęciami z tej podróży.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 30 maja 2010 14:56

Ta wycieczka musiała być pasjonująca ;) ;) .Wielu z nas może pomarzyć o takich wojażach,dobrze że dzięki tobie będziemy w stanie choć przez chwile poczuć klimat podróży w te jak że odległe rejony świata. ;) ;)
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
max
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: max » 30 maja 2010 15:12

Jak widać nasi rodacy są wszędzie i wszędzie podróżują.Ach szkoda że ja nie mieszkam w Kanadzie.Zdjęcia sam chętnie pooglądam :D :D
Max

Asia75

Nieprzeczytany post autor: Asia75 » 27 paź 2010 09:18

wspaniały film :) jestem wielką fanką Stanów i marzy mi się taka podróż jaką odbył główny bohater.. coś pięknego :)

Taste54
Często w podróży

Nieprzeczytany post autor: Taste54 » 06 gru 2011 16:33

Film jest rewelacyjny, swietna fabula i przepiekne zdjecia.

MCoker

Nieprzeczytany post autor: MCoker » 11 sty 2012 12:56

Wiem, że temat sprzed prawie dwóch lat, ale nie pojawiły się informacje o podróżach na Alaskę. Jeśli ktoś jest nadal zainteresowany, to polecam przeczytanie bloga mojego i mojej dziewczyny. Opisywała prawie każdego dnia, co się z nami działo. Ja byłem zbyt zajęty podziwianiem... Uwaga! Część zdjęć jest dosyć drastyczna.
misie.blogspot.com
W tym roku chcemy wrócić na Alaskę, tym razem już całkowicie do lasu.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 11 sty 2012 14:03

zapraszam do tematu viewforum.php?f=654
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Rafał68

Nieprzeczytany post autor: Rafał68 » 02 lis 2012 15:38

Alaska jest piekna. Mialem okazje byc w ostatnie lato. Przejazd z Kanady od Dawson City Top Of the World Highway do Chicken i Tok, oraz dalej do Fairbanks. Z Fairbanks wycieczka na kolo podbiegunowe James W Dalton Highway. Potem przejazd do Anchorage przez Denali National Park - niestety przez niski poziom chmur nie udalo sie zobaczyc Mt. McKinley - najwyzszej gory Ameryki Polnocnej. Widzialem rowniej Kenai Fjords, wyplywa sie z Seward.

Tak sie zakochalem w Alasce, ze wybieram sie do Barrow 16 lutego przyszlego roku, zobaczyc Alaske zima.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o USA”