1234567

Indonezja

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Indonezji
Awatar użytkownika
amaliooo
Nowicjusz
Kontakt:

Re: Indonezja

Nieprzeczytany post autor: amaliooo » 24 lis 2014 17:03

To może ja się jeszcze dorzucę z kilkoma fotami z Indonezji :) Przepiękny kraj! Polecam!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kudkarol

Nieprzeczytany post autor: kudkarol » 27 sty 2015 08:40

Hej,
jak ktoś się nudzi to zapraszam do obejrzenia mojego filmiku z miesięcznej podróży do Indonezji. (Jawa- Karimunjawa - Bali - Gili - Lombok)

https://www.youtube.com/watch?v=8hS_ubg_E_4

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 27 sty 2015 13:02

Bardzo klimatyczny film. Ciekawe połączenie ujęć ludzi i zabytków. Fajnie to wygląda.
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Maldżi

Nieprzeczytany post autor: Maldżi » 10 paź 2015 11:24

Niezły kierunek podróży, szczególnie w środku naszego lata, gdy w reszcie południowej Azji jest pora monsunowa. Warto zobaczyć wulkany na Jawie i piękną Karimun. Bali nie polecam, przereklamowana. Plusem tego kierunku są dość niedrogie bilety - z Warszawy w 2 strony można bez problemu za 2 tysiące zł polecieć. Minusem - mentalność miejscowych - niezbyt przyjaźni, a bardzo chciwi.

Awatar użytkownika
Magda Kajzer
Bardzo aktywny użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Magda Kajzer » 15 paź 2015 10:59

Ameliooo, przecudowne zdjęcia.
Robią wrażenie. Te kolory, ta jakość.
Jednym słowem: wow.
„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.

davidoff1984
Ekspert

Nieprzeczytany post autor: davidoff1984 » 18 paź 2016 14:25

Jest coraz więcej promocji na loty do Indonezji, więc na pewno warto. Jawa jest bardzo ciekawa, bo to serce kraju, ale na dłuższą metę trochę męcząca że względu na przeludnienie. Wiem, bo spędziłem tam ponad 5 miesięcy. Bali jest piękne, ale nie dla kogoś, kto nie trawi masowej turystyki. Mnie zauroczyła Flores - zdecydowanie mniej ludzi, wyluzowany, ale nie przesadnie imprezowy klimat, a do tego mnóstwo do zobaczenia - Park Narodowy Komodo z żywymi smokami, rewelacyjna rafa nawet dla kogoś, kto pływa tylko z fajką, fajne wioski w środku wyspy, wulkan Kelimutu z kolorowymi jeziorami i wiele innych. Dodatkowo, jeśli ktoś lubi reggae to to taka Jamajka Indonezji.

soofmu

Nieprzeczytany post autor: soofmu » 02 paź 2017 20:24

Kilka pocztówek z Indonezji (Bali, Jawa, Gili Meno) w formie video :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Indonezja”