1234567


Hotele i ośrodki dziedzictwa kulturowego oferują możliwości uprawiania sztuki i kultury na lato w Nowym Meksyku.

W tej sekcji piszemy o wszelkich ciekawych nowinkach i wydarzeniach związanych z turystyką.
Awatar użytkownika
Alex
I love traveling
Posty: 852
Rejestracja: 13 mar 2010 17:37

Hotele i ośrodki dziedzictwa kulturowego oferują możliwości uprawiania sztuki i kultury na lato w Nowym Meksyku.

Nieprzeczytany post autor: Alex » 27 lip 2019 08:43

Hotele i ośrodki dziedzictwa kulturowego oferują możliwości uprawiania sztuki i kultury na lato w Nowym Meksyku.

Heritage Hotels & Resorts, największa niezależna grupa hotelarska w Nowym Meksyku, ogłosiła serię ofert artystycznych i kulturalnych, pakietów i wydarzeń z okazji lata. Wszystkie jedenaście nieruchomości, które obejmują Taos, Santa Fe, Albuquerque i Las Cruces, oferuje wybór ofert, które uhonorowałyby sezon i kulturę Nowego Meksyku, w tym markowy pakiet letni z 30% oszczędnościami na pobytach w pokojach i lokalnych doświadczeniach.

"Podczas lata, Land of Enchantment jest prawdziwie magicznym miejscem wypełnionym bogatą kulturą unikalną dla Nowego Meksyku i amerykańskiego południowo-zachodu", powiedziała Molly Ryckman, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, Heritage Hotels & Resorts. "Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, które pozwolą odwiedzającym odkryć naturalne cuda naszego krajobrazu i odkryć wszystko, co nasze nieruchomości mają do zaoferowania, od naszej smacznej kuchni po nasze słynne eksponaty sztuki i wszystko, co znajduje się pomiędzy nimi".

Od występów Flamenco do warsztatów artystycznych i ekskluzywnych wycieczek, poniżej znajduje się przegląd letnich ofert, których podróżni mogą doświadczyć w obiektach Heritage Hotels & Resorts w tym sezonie:

TAOS, NOWY MEKSYK

Jako regionalnie zabytkowa kolonia artystyczna i obiekt światowego dziedzictwa kulturowego, podróżni udają się do Taos na prawdziwą ucieczkę i zanurzenie się w surowym pięknie, przygodzie na świeżym powietrzu i lokalnej społeczności artystów. W dniach 27-28 lipca, wielokrotnie nagradzany El Monte Sagrado Resort and Spa, znajdujący się u stóp gór Sangre de Cristo, zaoferuje dwudniowe warsztaty artystycznej pasji z cenionym artystą Taos Richem Nicholsem. Podczas dwudniowego warsztatu Nichols poprowadzi uczestników wysoce interaktywnego i praktycznego warsztatu in-studio, znajdującego się w przepięknej Galerii, z widokiem na Święty Koło. Dodatkowo, tego lata, Palacio de Marquesa, znajdujący się w pobliżu zabytkowego Taos Plaza, oferuje gościom pakiet Hardwood Museum Package, który obejmuje noclegi i dwa bilety do Hardwood Museum of Art. Pakiet Muzeum Drzewnego zaczyna się od 159 dolarów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości