1234567

Holandia na dziko

W tej sekcji piszemy o wszystkim i o niczym

Holandia na dziko

Nieprzeczytany postprzez Beefon » 07 lip 2015 21:21

Witam,
wkrótce wybieram się do Holandii, lecz jedyne co załatwiam przed wyjazdem to bilety lotnicze. Cały wyjazd będzie opierał się na spontanicznym wybieraniu celów, podróżowaniu stopem (jeśli to możliwe), krótkim nocowaniu w motelach itp. Po prostu chciałbym zwiedzić KRAJ, a nie dane miasto.
Czy ktoś już może był na tego typu wycieczce i może podzielić się doświadczeniami lub poradami? Za odpowiedź z góry dziękuję (y)

Beefon

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Holandia na dziko

Nieprzeczytany postprzez moneygrabbing » 09 wrz 2015 23:33

Mógłbyś napisać jak przebiegła twoja wycieczka, bo bardzo mnie to ciekawi.

moneygrabbing
Aktywny użytkownik

Re: Holandia na dziko

Nieprzeczytany postprzez fit_Faustyna » 13 gru 2017 12:32

Tez miałam podobny trip po Holandii. Wcześniej nie miałam zbytnio ani pojęcia o tym kraju, ani nie organizowałam tego wyjazdu bardzo logistycznie. Postawiłam na spontan. Udało mi się zwiedzić praktycznie całą zachodnią część, wile miast i kurortów nadmorskich np. Rotterdam, Hagę, Scheweningen, Delft, De Lier, Hoak van Holland, s-Gravezande, Mass Luis oczywiście pod koniec wyprawy Amsterdam. Na północy udało mi się być w Hoornie, Petten i Alkmaar. Ogólnie kraj ciekawy aczkolwiek dla mnie wydawał się zbyt uporządkowany i nieco nawet sztuczny.

fit_Faustyna
Nowicjusz