1234567

Grunwald 1410 - 2010

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Polsce ,które nie pasują do poniższych kategorii
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Re: Grunwald 1410 - 2010

Nieprzeczytany post autor: admin » 30 lip 2010 12:03

Przedstawiłaś to zupełnie z innej strony.Nie wiedziałem że az tak źle to wygląda,szczególnie jeśli chodzi o turystów.Niestety jeśli chodzi o ludzi to tak już niestety jest.Mało wiedzą,dużo gadają,niejednokrotnie nie mając pojęcia o niczym.Najważniejsze że są jeszcze miłośnicy rycerstwa,który tak wiernie odtwarzają kawał historii.

PS fajnie że znów jesteś z nami.
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
nadnami
Podróże moją pasją

Re: Grunwald 1410 - 2010

Nieprzeczytany post autor: nadnami » 12 sie 2010 09:12

będę raczej bywała - w pracy mamy mówiąc soczyście płonący burdel do tego na kółkach, żeby nie było za pięknie, więc jeszcze z miesiąc będę tylko czasami podglądać :)

też mnie nieco poniosło, wiem, że jadąc na taką imprezę człowiekowi nie mieści się w głowie, że ktoś odwala taką szopkę własnym sumptem... ale tak jest
no nic, było, minęło, za rok będzie powtórka z rozrywki :lol: a i tak do zobaczenia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”