1234567

Góry-Karpacz,Zakopane i inne

W tej sekcji piszemy o miejscach wartych zobaczenia w polskich górach
kasia
Bardzo aktywny użytkownik

Góry-Karpacz,Zakopane i inne

Nieprzeczytany post autor: kasia » 13 mar 2010 20:28

Czesc.Planujemy z chlopakiem pojechac gdzies w grudniu w gory,ale nie mam pojecia gdzie?Moze macie jakies pomysly?Nie chce jezdzic na nartach ani niczym innym,chodzi mi bardziej o odpoczynek,zeby bylo gdzie polazic,jakies restauracje,itp.

Awatar użytkownika
max

Re: Góry-Karpacz,Zakopane i inne

Nieprzeczytany post autor: max » 13 mar 2010 20:29

Witam na pewno Karpacz perełka gór,oto co widziałem w tym magicznym mieście

Ścieżka najwyższy szczyt Sudetów z wieczna kapliczką św. Wawrzyńca - patrona przewodników,które znajduje się na szczycie,dziki wodospad - położony jest w pobliżu dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Kopę,
Świątynia Wang największa atrakcja Karpacza dla mnie oczywiście

ogólnie cały Karpacz na tle gór wygląda bosko wiec warto tu wpaść odpocząć,pozwiedzać czy chociażby na narty
Max

Awatar użytkownika
Alex

Nieprzeczytany post autor: Alex » 13 mar 2010 20:31

Przyłączam się do poprzednika Karpacz to piękne miejsce ,choć ja osobiście polecam także Zakopane.Głównie z uwagi na masę atrakcji, ,szlaki turystyczne i no i oczywiście same góry.Trzeba także wspomnieć o zimowym szaleństwie na stokach

Rozpoczyna się tu wiele szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. Dla wszystkich leniuszków polecam wjechać na jeden ze szczytów kolejką która przez cały sezon wozi turystów na Gubałówkę, Kasprowy Wierch , Butorowy Wierch.

Będąc w zakopanym trzeba spróbować tutejszych wyrobów sera,czy przekąsek w restauracjach.Spacerując po Krupówke ( jedna z najsłynniejszych ulic zakopanego ) można poczuć urok tego miejsca i życzliwość mieszkaniców.Nie na darmo mówią że w zakopanym jest najlepsza publiczność na świecie ( oczywiście mowa o skokach narciarskich)
http://podroze-forum.pl

kasia

Nieprzeczytany post autor: kasia » 13 mar 2010 20:32

Dziękuje za odpowiedzi,wybraliśmy jednak Zakopane,mam nadzieje ze to dobry wybór :D :D :D :D .

Awatar użytkownika
max

Nieprzeczytany post autor: max » 13 mar 2010 20:34

Bardzo dobry,na pewno wypoczniecie i miło spędzicie czas.Zakopane to miejsce do którego się wraca nieraz
Max

mckinley
Nowicjusz
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: mckinley » 25 lip 2010 01:52

Zakopane jest super , ale nie w sezonie (lipiec-sierpień) wszędzie tłok masa ludzi na szlakach w dodatku w tym okresie za kwatery sobie więcej cenią .

BeskidzkiRaj_com_pl1
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: BeskidzkiRaj_com_pl1 » 17 lis 2012 23:12

Zachęcam odwiedzić Beskid Żywiecki. Można tam podziwiać naprawde piękne widoki, a także z korzystać z atrakacji jakie ma do zaoferowania to wspaniałe miejsce. Tam na pewno, każdy zjadzie cos dla siebie. Dodatkow nie daleko Beskidu jest jeszcze wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.

Awatar użytkownika
marizza
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: marizza » 15 lut 2014 14:46

Alex pisze:Karpacz to piękne miejsce ,choć ja osobiście polecam także Zakopane
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Karpacz próbuje kopiować Zakopane?

WillaSwoboda_pl
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: WillaSwoboda_pl » 28 lut 2014 11:49

Sudety z Karpaczem na czele to także bardzo fajne miejsce na wypoczynek,polecam wszystkim którzy cenią sobie nieco niższe góry. Z kolei Zakopane to przepiękne Tatry,niesamowite widoki,stoki narciarskie i wiele szlaków do przebycia. Z noclegami nie będzie najmniejszego problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”