1234567

Gdzie zostawić psa podczas wyjazdu?

W tej sekcji piszemy o wszystkim i o niczym
Aneczka68
Nowicjusz

Re: Gdzie zostawić psa podczas wyjazdu?

Nieprzeczytany post autor: Aneczka68 » 17 sty 2018 10:22

Ja też zostawiam u znajomych albo rodziny, jeśli oczywiście mogę. Jeśli nie, to zostawiam psiaka w hotelu dla psów. Bardzo tego nie lubię, ale jeśli muszę to decyduje się na takie wyjście. Najczęściej jednak biorę psiaka ze sobą :)

tuptam
Bardzo aktywny użytkownik

Nieprzeczytany post autor: tuptam » 21 lut 2018 09:33

Zwykle jeżdżę w takie miejsca, gdzie mogę zabrać psa.

Coldi
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Coldi » 21 lut 2018 20:29

Najlepiej u rodziny :) Jeżeli nie masz takiej możliwości to postaw na hotel dla psów. Oni wiedzą jak zająć się zwierzakami. Ważne jest jednak to by do takiego hotelu wziąć psu ulubioną zabawkę i karmę . Ja właśnie za jakiś czas będę robić tam zamówienie :)

1dorota
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: 1dorota » 23 lut 2018 10:50

j wychodzę z założenia, że jak ni mam możliwości zostawienia psa u kogoś ze znajomych lub rodziny to nie wyjeżdzam na wakacje. Oddanie psa na kilka dni do hotelu dla zwierząt jest wg mnie zbyt dużym stresem

hustawkanahawajach
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: hustawkanahawajach » 12 mar 2018 20:49

Ja wyjeżdżam zawsze razem z psem :)

Awatar użytkownika
marcinhall
Aktywny użytkownik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: marcinhall » 15 mar 2018 17:17

Osobiście nie wiem czy dobrym pomysłem jest zostawianie rodzinie, znajomym czy w psim hotelu naszego czworonożnego przyjaciela. Decyzja o przyjęciu do naszego życia pieska powinna też uwzględniać takie wydarzenia jak np. wyjazd na wczasy. No niestety moi drodzy pies to nie zabawka. To czująca pełna życia istota, która przyzwyczajona do naszej codziennej obecności, cierpi kiedy ją zostawimy w obcym otoczeniu na dłuższy czas. Uważam że obecnie stosunek do spędzania wczasów z pupilem radykalnie się zmienił i można bez większych problemów jechać na wakacje z psem. (y)
Arcy-interesujący Blog miejscowości Wicie nad morzem http://wicieprzygoda.pomorze.pl

dynamical
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: dynamical » 11 paź 2018 12:19

Nie rozumiem czemu większość hoteli nie zgadza się aby nasze pupile z nami przebywały w hotelu... Uważam, że to nie fair.

Krystyna-Solec_pl
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Krystyna-Solec_pl » 09 sty 2019 21:25

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od samego obiektu, ja również jestem zwolenniczką tego aby nasz pupil podróżował i zwiedzał, z reguły wystarczy jedynie dodatkowa oplata za pobyt zwierząt i nic poza tym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”