1234567

Gdzie sie wybrac w styczniu

W tej sekcji piszemy o miejscach do których warto jechać w poszczególnych miesiącach roku.

Re: Gdzie sie wybrac w styczniu

Nieprzeczytany postprzez a_gatka » 15 lut 2017 19:45

Kanary są fajne o każdej porze roku. ;) Ale ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad nartami zimą. Nigdy mnie nie kręciły, ale siostra wróciła z takiego wyjazdu z itaki i jest zachwycona zabawą na stoku. Może i na mnie czas, polubić uroki zimy. ;)

a_gatka
Podpora forum

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez DworSierakow_pl » 27 lut 2017 10:45

To prawda, podobnie zresztą jak Majorka lub Ibiza - cenowo wychodzi to dosyć podobnie, a egzotyczny klimat oraz imprezy macie zapewnione :) W styczniu można pokusić się także o wyjazd do Grecji lub Portugalii, wówczas ceny są tam bardzo przystępne.

DworSierakow_pl
Bywalec

• Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez trawelka » 18 kwi 2018 19:48

My z narzeczonym często robimy sobie zimą wypady do SPA w Janowie Podlaskim, bo mamy blisko i jest tam pięknie ;) Poza tym oboje lubimy smaczne jedzenie :D

trawelka

Nieprzeczytany postprzez Mega-wakacje » 22 cze 2018 12:34

A jaki budżet chcesz przeznaczyć na wycieczkę? Pytam bo styczeń to bardzo dobry moment w którym można wyjechać do Azji, Indii czy powiedzmy Indonezji i ceny są niższe niż podczas pełni sezonu. Co powiesz na taką egzotykę?

Mega-wakacje
Nowicjusz

• Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez Bitko » 10 lip 2018 14:20

Ja kocham Azję i marzę by tam pojechać. Korea, Chiny, Wietnam, Indonezja i oczywiście Japonia <3 ... Niestety, wszystkie wycieczki, loty i pobyty w Azji są tak drogie, że te wycieczki pozostaną marzeniami jeszcze bardzo, bardzo długo :(

Bitko

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg