1234567

Gdzie jechać samemu? (Polska)

W tej sekcji piszemy o miejscach do których warto jechać w poszczególnych miesiącach roku.

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

Nieprzeczytany postprzez HotelKudowa_pl » 15 wrz 2017 08:20

A może Kudowa- Zdrój? To piękny region w którym nie sposób się nudzić, szczególnie teraz jesienią kiedy dookoła zaznasz ciszy i spokoju, zapraszamy Serdecznie :)

HotelKudowa_pl
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez polarniczka » 26 wrz 2017 13:24

Ja najchętniej to jeżdżę w góry, tam czuje się najlepiej Również lubię góry, chociaz wybieram raczej lżejsze ścieżki poniweaż jestem totalnym leniuszkiem I nie wyobrazam sobie całego dnia spędzać na szlakach jak niektórzy.... Ze swojej strony polecam wybrać się do Kieleckiego:
szerokiej-drogi.pl/jaskinia-raj-poznaj-rajskie-zakatki-kieleckiego/
Znajduje sie tam najpiękniejsza jaskinia Polski.Jaskinia Raj. Robi niesamowite wrażenie. Musicie jednak wiedzieć,ze miejsce jest dość popularne, tak więc warto jest zapisać sie troche wcześniej w kolejkę.... Ewentualnie pojechać poza sezonem. Wtedy również powinno być lżej.

polarniczka
Aktywny użytkownik

Nieprzeczytany postprzez kameliowa » 27 wrz 2017 14:43

jak dla mnie na samodzielne wypady to tylko wyjazd w spa i faktycznie taką przyjemność nieraz sobie funduję, świetnie jest w Ustroniu w http://www.hotelolympic.pl/ z resztą jak dla mnie góry są szczególnie klimatyczne właśnie teraz jesienią

kameliowa
Aktywny użytkownik

Nieprzeczytany postprzez Malcarz » 29 wrz 2017 08:40

Ja osobiście polecam Międzyzdroje. Piękne miejsce, dużo atrakcji. Można spokojnie wypocząć, o ile komuś nie przeszkadza zmienna, polska pogoda. Przede wszystkim warto wybrać się tam poza sezonem.

Malcarz

Nieprzeczytany postprzez TeczoweWzgorze » 18 paź 2017 10:30

A może Wisła i Beskid Śląski? Moim zdaniem to fajny pomysł na spędzenie czasu aktynie zdobywając szczyty, a nocleg znajdziesz w jednym z naszych apartamentów w dogodnej lokalizacji :)

TeczoweWzgorze
Bywalec

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg