1234567

Gdzie jechać samemu? (Polska)

W tej sekcji piszemy o miejscach do których warto jechać w poszczególnych miesiącach roku.
kameliowa
Jestem w podróży

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

Nieprzeczytany post autor: kameliowa » 29 wrz 2016 10:52

Nie wiem, ale ja lubię samemu jezdzić w góry albo do Krakowa. Do Krakowa chyba jednak bardziej, bo góry samotnie bywają niebezpieczne. A Kraków ma tez klimat do rozmyślań, ale i jest taki otwarty, że nieważne że jedziesz samemu, na pewno złapiesz kontakt z kimś. Mam też stały hotel w Krakowie, w którym dobrze się czuje, wiec tym bardziej - Best Western Efekt Express, bardzo miła obsługa, nowocześnie, dobra kuchnia :)

RozaWiatrow_pl
Jestem w podróży

Nieprzeczytany post autor: RozaWiatrow_pl » 10 lut 2017 12:45

Może Bałtyk i spokojne Darłowo? Moim zdaniem to bardzo dobra propozycja na wypoczynek zarówno dla singla jak i całych rodzin, warto przyjechać i w pełni się zrelaksować.

daga34
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: daga34 » 13 lut 2017 10:56

Ja Bukowinę Tatrzańską polecam. Tam o każdej porze roku jest pięknie. Mnóstwo ciekawych miejsc i szlaków w okolicy. Masz tam też świetny hotel Harnaś. Bardzo luksusowe miejsce, idealne dla dorosłych. Jest to jeden z niewielu (jeśli nie jedyny) hoteli w tamtych rejonach, gdzie przyjmowani są tylko dorośli goście. Nie ma dzieci więc cisza, spokój i relaks gwarantowane. Ja cenię sobie takie miejsca. Do tego masz restaurację na miejscu, bar itp. Ja polecam. Rzuć okiem na ich stronę www. Jestem pewna, że Ci się spodoba.

Awatar użytkownika
ewelinaaa92
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: ewelinaaa92 » 13 lut 2017 18:39

No chyba jedynie nad morze w jakąś piękną upalną pogodę. W pełni sie zrelaksować wyciszyć, może akurat kogoś poznać.

Kornela
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Kornela » 28 kwie 2017 15:26

Bukowina nie jest złym pomysłem, wręcz przeciwnie, to bardzo dobry pomysł. Bez problemu mozna trafić na coś naprawdę dobrego i taniego!

ApartamentywKarpaczu
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: ApartamentywKarpaczu » 13 maja 2017 11:19

Bukowina to faktycznie ciekawa opcja na spędzenie wakacji, urlopu, pod warunkiem iż gustujemy w tego typu klimatach, niektórzy wolą właśnie plaże oraz Bałtyk. Wszędzie możesz spędzić ten czas aktywnie i wyciszyć, zrelaksować się zdobywając górskie szczyty lub spacerując po plaży. A może warto rozdzielić urlop i wybrać się na kilka dni w góry a 2-3 wypocząć nad morzem?
www.ApartamentywKarpaczu.eu - Witaj w Karpaczu. Wynajmij odpowiedni dla siebie apartament.

Poodróżniczkaa
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Poodróżniczkaa » 14 maja 2017 13:31

Najlepiej zrelaksować się nad morzem, a następnie coś pozwiedzać w mieście, zobaczyć ciekawe muzea, zabytki, zamki.

Apartament-Baltic
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: Apartament-Baltic » 15 maja 2017 10:18

Zdecydowanie racja, jeżeli wypoczynek w Poslce to tylko i wyłącznie Bałtyk oraz Kołobrzeg, gdzie masz czystą, szeroką plaże, a wieczorem możesz spokojne i zwiedzić cale miasto, które też słynie z ładnej architektury i kilku ciekawych zabytków :)

Krynica-Domki.net
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Krynica-Domki.net » 24 lip 2017 01:07

Zależy jaką formę wypoczynku lubisz, oraz ile chcesz przeznaczyć na taką wyprawę. Osobiście lubie aktywny wypoczynek i polecam udać sie gdzieś w góry.

eDom
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: eDom » 02 wrz 2017 12:24

Tak, wiele zależy tu od upodobań ale jeżeli chodzi o wypoczynek w pojedynkę to najlepiej wybierać rzeczywiście miejsca gdzie jest dużo ludzi, łatwiej tam o anonimowość i zawsze jest do kogo zagadać :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”