1234567

Gdańsk Co zwiedzić

W tej sekcji piszemy o miejscach wartych zobaczenia w Gdańsku
1julia

Re: Gdańsk Co zwiedzić

Nieprzeczytany post autor: 1julia » 25 sie 2016 15:14

Jak dla mnie jedno z piękniejszych miast w Polsce. Stare Miasto jest niesamowicie klimatyczne, budynek dworca głównego też robi wrażenie. Moje ulubione miejsca to zdecydowanie Długi Targ oraz Bazylika Mariacka - polecam wejście na wieżę, roztacza się z niej bardzo ładny widok na miasto.

misiek99

Nieprzeczytany post autor: misiek99 » 16 gru 2016 08:25

W Gdańsku polecam wszystko. Starówka jak i cały Gdańsk i wszystkie jego okolice. Wydaje mi się że żeby cokolwiek móc powiedzieć o Gdańsku trzeba zobaczyć każdy jego zakątek nie tylko samo centrum. Najlepiej też porównać Gdańsk w dzień jak i wieczorem a jeszcze lepiej latem w sezonie i zimą

PalacBrzezno_pl
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: PalacBrzezno_pl » 01 lut 2017 11:14

Ja podobnie jako główny punkt oraz atrakcję Gdańska mogę polecić malownicze Stare Miasto i pomnik Neptun, który wieczorem prezentuje się naprawdę bardzo okazale. Zresztą może ktoś na forum ma zdjęcia Gdańska i wstawi je aby każdy mógł zobaczyć?

toura
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: toura » 14 gru 2017 20:48

Na pewno rynek w Gdańsku trzeba zobaczyć :)

Palac-Romantyczny
Aktywny użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Palac-Romantyczny » 01 mar 2018 09:18

Tak jak mowa powyżej; Rynek i Stare Miasto to takie główne punkty, warto też będąc na miejscu zwiedzić stocznie, generalnie Trójmiasto ma wiele do zaoferowania pod katem turystycznym.

Kacha
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Kacha » 23 maja 2018 13:26

Gdańsk to ogólnie przepiękne miasto. Wiele cudownych zabytków i przyjemny klimat polskiego morza. Ja od jakiegoś czasu jeżdżę do Gdańska regularnie co jakiś czas i poza fajnym zwiedzaniem polecam wybrać fajny hotel z widokiem na morze, bo takie poranki zapierają dech w piersiach.

Awatar użytkownika
Forlifelo

Nieprzeczytany post autor: Forlifelo » 09 lip 2018 16:36

Dokładnie, Gdańsk to jedno z najpiękniejszych miast całej Europy, a teraz jak tam pootwierali pełno muzeów i teraz jeszcze to "forum" (?) otworzyli, to moi wszyscy znajomi mi mówią tylko, że muszę przyjechać.

Krystyna-Solec_pl
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Krystyna-Solec_pl » 09 sty 2019 21:29

Trudno się z tym nie zgodzić i na pewno w Gdańsku warto zatrzymać sie na kilka dni aby móc wszystko zwiedzić, łącznie ze Starym Miastem. Zresztą powżej masz wszystko dokładnie wypisane, zacznij od Rynku :) Z samym noclegiem też nie powinno być żadnego problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk”