1234567

europa zachodnia o ameryka łacińska

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w pozostałych Krajach. Jeśli utworzycie posty w tej sekcji,wówczas dodamy dany kraj jako osobne forum jak powyżej.

europa zachodnia o ameryka łacińska

Nieprzeczytany postprzez DamianEF » 28 wrz 2017 09:45

cześć, wraz z żona spełniamy swoje marzenie i wyruszamy w miesięczną podróż do europy zachodniej oraz ameryki łacińskiej. W związku z tym mam kilka pytań. Czasu coraz mniej, bo wyjeżdżamy na początku listopada, a do głowy przychodzi mi coraz więcej pomysłów. Mamy już wstępny plan podróży, wiemy co na pewno chcemy zwiedzić, ale chciałbym poznać także wasze zdanie co warto zobaczyć. W europie zwiedzimy hiszpanie oraz portugalie, a w ameryce meksyk, wenezuele, kolumbie. Taki jest wstępny plan. Co z kulturą w tych regionach? Mam znajomego, który twierdzi, że ludzie są tam bardzo mili i pomocni. Ja mam pewne obawy, w końcu przejedziemy i zwiedzimy dalekie zakątki świata. Rozważam kupić ubezpieczenie, żeby w razie czego nie pozostać na lodzie. Wie ktoś może którą firmę warto wybrać? W internecie najwięcej znalazłem w link4, pzu i axa. Mówili w wiadomościach, że firmy anulował ostatnie swoje loty. Miał ktoś kiedyś tak, że z kilku zaplanowanych jeden z nich się nie odbył? Jakie konsekwencje mogę wyciągnąć w stosunku do przewoźnika? Czekam na wasze opinie i dziękuję za udzielenie jakiejkolwiek odpowiedzi.

DamianEF

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: europa zachodnia o ameryka łacińska

Nieprzeczytany postprzez HotelKudowa_pl » 21 paź 2017 09:35

Wyjeżdżacie sami czy na własną rękę? Jeżeli to drugie to faktycznie warto moim zdaniem zastanowić się nad dodatkowym ubezpieczeniem tak na wszelki wypadek. Meksyk to rewelacyjny kraj pod kątem zabytków oraz atrakcji, słuszny wybór, a czy macie zarezerwowane już konkretne noclegi?
www.Hotel-kudowa.pl

HotelKudowa_pl
Bywalec

Nieprzeczytany postprzez onlineexpertcompensa » 27 lis 2017 11:53

Panie Damianie,
ubezpieczenie turystyczne to bardzo dobre rozwiązanie. Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage.
Jeżeli będzie Pan analizował różne oferty, to warto zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy, a także pozwalała na skorzystanie z ratownictwa medycznego. W Polsce ratownictwo jest darmowe w ramach NFZ, ale za granicą jest najczęściej dodatkowo płatne. A transport medyczny ze miejsca wypadku do szpitala potrafi być bardzo drogi. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym, które może przydać się, jeśli wypadek zostanie spowodowany z Pana winy oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut.

onlineexpertcompensa

Nieprzeczytany postprzez falostar » 07 gru 2017 13:06

Wojażer w PZU też jest okey.

falostar
Bywalec

• Otrzymał podziękowań: 1 raz