1234567

Dlaczego Szwecja

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Szwecji,które nie pasują do poniższych kategorii
Awatar użytkownika
kanalarz
Expert -Daleki Wschód,Ameryka Północna,Europa

Re: Dlaczego Szwecja

Nieprzeczytany post autor: kanalarz » 08 mar 2011 11:13

Ja też z przyjemnością poczytałem o Waszych szwedzkich rejsach i włóczęgach i - z jeszcze większą - obejrzałem zdjęcia. Oby coraz więcej bywalców forum w ten sposób ilustrowało swoje wpisy. To naprawdę je wzbogaca, uplastycznia, przybliża...
Nie powiedziałem, że przybyłem was ocalić. Przybyłem ocalić Ziemię. (Klaatu w filmie "Dzień w którym Ziemia zatrzymała się")

Awatar użytkownika
backpacker
przyjaciel forum

Nieprzeczytany post autor: backpacker » 09 mar 2011 10:26

Kurcze, może w końcu i ja zmobilizuje się do powrzucania kilku zdjęć ze swoich podróży...
byle dalej...

czarna
Aktywny użytkownik

Nieprzeczytany post autor: czarna » 14 mar 2011 13:43

backpacker, wrzucaj koniecznie :)

Gohas, a jaka grupa wchodziła by w grę? no i dokąd macie bliżej Trójmiasto czy Świnoujście? My płynęliśmy ze Świnoujścia

Gohas
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Gohas » 23 mar 2011 12:56

czarna pisze:backpacker, wrzucaj koniecznie :)

Gohas, a jaka grupa wchodziła by w grę? no i dokąd macie bliżej Trójmiasto czy Świnoujście? My płynęliśmy ze Świnoujścia.
tak.. czekamy na fotki :) w dziale Dania :D

a co do pomysłu wyjazdu. Myślę, że to byłaby grupa około 50 osób. no może ciut mniej.
Mieszkamy na południu Polski i zarówno do Świnoujścia czy Trójmiasta mamy podobne odległości, więc to nie ma znaczenia.
Mam nadzieję, że na takim wyjeździe bardziej sale barowe będą w zainteresowaniu niż konferencyjne :)

Gohas
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Gohas » 25 mar 2011 10:30

A może pokaż jakieś foteczki z tego rejsu, ciekawa jestem jak to wygląda w środku.

resare
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: resare » 17 sie 2011 14:17

Ja jeszcze niestety nie płynełam promem, zawsze samolotem latam do Szwecji, ale mam zamiar może niedługo z Gdańska do Karlskrony popłynąć.

tonka
Nowicjusz
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: tonka » 01 maja 2012 21:25

Ja byłem w Szwecji dość dawno. Podróż zaczęliśmy z Krakowa. Z założenia miał to być wyjazd w "ciemno". No kraj piękny, sama natura, jeziora i jeziora. Dość dużo czasu spędziliśmy wokół jeziora Wener z namiotem. Krystalicznie czysta i zimna woda. Dla wędkarzy raj. Szwedzi bardzo przyjaźnie nastawieni. Idealny kraj do biwakowania i poznawania natury. Z piwkiem słabo bo ograniczenie alkoholu do 3,5 %. Można kupić mocniejsze ale jedynie w państwowej sieci handlowej Systembolateg.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szwecja ogólnie”