1234567


Departament Stanu wydał nowe ostrzezenia dla Peru - Moze sie przydac, nam Polakom równiez

W tej sekcji piszemy o wszelkich ciekawych nowinkach i wydarzeniach związanych z turystyką.
Awatar użytkownika
Alex
I love traveling
Posty: 852
Rejestracja: 13 mar 2010 17:37

Departament Stanu wydał nowe ostrzezenia dla Peru - Moze sie przydac, nam Polakom równiez

Nieprzeczytany post autor: Alex » 25 lip 2019 13:27

Departament Stanu USA po raz kolejny ostrzega Amerykanów o podróżach do niektórych części Peru.

Departament ponownie wydał ostrzeżenie przed dwoma głównymi wydarzeniami sportowymi z udziałem amerykańskich sportowców - Pan American Games odbywającymi się od 26 lipca do 11 sierpnia, jak również Parapan American Games od 23 sierpnia do 1 września.

''Przestępczość, w tym drobne kradzieże, kradzieże samochodów, napady, napady i brutalne przestępstwa, sa problemem w Peru i moge wystąpić w ciągu dnia, pomimo obecności wielu świadków. Ryzyko przestępczości wzrasta po godzinach pracy i poza stolicą Limy, gdzie więcej zorganizowanych grup przestępczych wykorzystuje blokady dróg do okradania ofiar".

Podczas gdy sam kraj jest ostrzegany ostrzeżeniem na poziomie drugim, niektóre regiony są ostrzegane na poziomie czwartym, co oznacza, że podróżowanie jest całkowicie zakazane dla oficjalnego personelu amerykańskiego.

Wzdłuż granicy kolumbijskiej i peruwiańskiej w regionie Loreto kwitnie Handel narkotykami i inne działalności przestępcze, w połączeniu ze słabą infrastrukturą, ogranicza możliwości i skuteczność peruwiańskiego egzekwowania prawa w tym obszarze".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości