1234567

Daleka północ

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Norwegii,które nie pasują do poniższych kategorii
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Re: Daleka północ

Nieprzeczytany post autor: admin » 15 maja 2010 12:27

To musi być ciekawe doświadczenie.Fajnie że mamy na forum nie tylko podróżnika ale także zapalonego wędkarza :)
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Darek
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Darek » 16 maja 2010 10:30

admin pisze:To musi być ciekawe doświadczenie.Fajnie że mamy na forum nie tylko podróżnika ale także zapalonego wędkarza :)
Tak,tak adminie.Większość czasu wolnego jest ukierunkowana na wędkarstwo ale .............nie ryby są najważniejsze.Krajobrazy Norwegii,spokój nadbużańskich łąk i piękno Bugu granicznego,puszcze i jeziora środkowego i północnego Ontario,rozlewiska Narwi i Biebrzy czy Wisła poza miastem , a jak się coś złowi to jeszcze radocha z walki z rybą 8-)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 16 maja 2010 13:59

Zwiedziłeś sporo miejsc.Mam nadzieje że podzielisz się z nami swoim doświadczeniem a także spostrzeżeniami z podróży.Zapraszam również do sekcji związanej z Kanadą i nie tylko oczywiście ;)
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
backpacker
przyjaciel forum

Nieprzeczytany post autor: backpacker » 17 maja 2010 15:42

Jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o wędkarstwo, ale jedno mogę potwierdzić z całą pewnością: nie ryby w wędkowaniu są najważniejsze :)

Swoją drogą zachęcam wszystkich do spróbowania tego hobby, a trudno o lepszy kraj na początek niż Norwegia, gdzie e wodach słonych nie potrzebujemy żadnych pozwoleń, kart wędkarskich, ani żadnych innych zbędnych papierów.
byle dalej...

Awatar użytkownika
max
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: max » 17 maja 2010 20:51

Byłem na rybach tylko raz,i nie mogłem sie nadziwić jak mój kolega to robił że przez kilka godzin siedzial i wpatrywal sie w splawik.Ja po godzinie skapitulowalem
Max

Awatar użytkownika
backpacker
przyjaciel forum

Nieprzeczytany post autor: backpacker » 18 maja 2010 12:47

Może po prostu niektórzy tego nie czują. Jest to pewien problem w przypadku wyjazdu na wakacje, kiedy nie wszyscy podzielają Twojego bakcyla... Trzeba wtedy szukać kompromisów.

U mnie było na przykład tak, że handlowaliśmy wędkowaniem w zamian za oglądanie jakiś ciekawych przykładów architektury nowoczesnej :) Jest to do pogodzenia, ale na wędkowanie w większym zakresie potrzebna jest ekipa, która myśli i czuje to samo.
byle dalej...

Patrycja
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Patrycja » 26 cze 2013 12:37

Ja na Lofoty we Wrześniu się wybieram:-)
Nie będzie za zimon?

Awatar użytkownika
SkandynawiaStop
Podróże moją pasją
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: SkandynawiaStop » 26 cze 2013 14:00

Lofoty we wrześniu są całkiem przyjazne :) Średnia temperatura wynosi około 10 stopni Celsjusza.

mireczkac

Nieprzeczytany post autor: mireczkac » 30 gru 2013 13:59

Dobrych polowów życzę,

Awatar użytkownika
tanorwegia

Nieprzeczytany post autor: tanorwegia » 18 lut 2017 12:41

W Norwegi wszędzie się łowi. Jedynie co to można poszukać miejsc z ładnymi widokami. Stoisz, nikt do ciebie nie zagląda, rybka bierze co jakiś czas, a ty popijasz herbatkę. Jeszcze kiedy jesteś tu latem można się zapomnieć i przesiedzieć z rybką całą noc... ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Norwegia ogólnie”