1234567

Cuda natury w Polsce

W tej sekcji poruszamy tematy ogólne związane z turystką
Awatar użytkownika
startbook.com
Bardzo aktywny użytkownik
Kontakt:

Re: Cuda natury w Polsce

Nieprzeczytany post autor: startbook.com » 27 wrz 2013 09:22

Okazuje się, że wiele miejsc o których wspomnieliście w tym temacie to dla mnie wcześniej nieznane zakątki. I nagle lista miejsc wartych odwiedzenia znacznie się powiększyła :)

Kocham podróże

Nieprzeczytany post autor: Kocham podróże » 28 wrz 2013 11:49

Zgadzam się jak najbardziej z założycielem tematu i bardzo denerwuje mnie to, kiedy ludzie mówią "jadę do Egiptu, bo w Polsce nie ma nic ciekawego i godnego uwagi". Jest tak wiele wspaniałych i wartych odwiedzenia w naszym kraju, że nawet zapalonemu podróżnikowi pewnie życia by brakło, aby wszystkie je odwiedzić i bliżej poznać. Ja osobiście uwielbiam Pieniny, Tatry i Karkonosze, ale również nad morzem nie można się nudzić i ten region nie odmawia nam fascynujących cudów natury. Zachęcam wszystkich do tego, aby najpierw poznali swój własny kraj, zanim zaczną zachwycać się innym...

Mayu

Nieprzeczytany post autor: Mayu » 28 wrz 2013 19:40

Polska jest pięknym krajem ale mało naszych rodaków chce ją docenić. Wolą wyjechać zagranicę niż zwiedzić to co natura podsuwa im pod nos. Sama też kiedyś taka byłam ale potem przekonałam się, że i nasze rodzinne strony są piękne o każdej porze roku.

Awatar użytkownika
szyszkarz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: szyszkarz » 07 paź 2013 16:55

Jeżdżąc po Polsce (zawsze robię to we własnym zakresie, nie zaś wyjazdy zorganizowane) stosuję prosty sposób : na miejscu pytam "tubylców", co w ich miejscowości, na tym terenie jest najciekawszego, co wymieniliby jako najbardziej warte zobaczenia, bo ciekawe, nietypowe, unikalne. I mam zawsze pełen wachlarz miejsc do odwiedzenia - od zabytków, pięknych zakątków - po ciekawostki, historyczne pozostałości czy chociażby wyjątkowe pomniki przyrody. To nie zawsze jest w przewodnikach ;-)

Kocham podróże

Nieprzeczytany post autor: Kocham podróże » 12 paź 2013 23:20

Macie rację, mało który z Polaków docenia Polskę pod względem turystycznym, a szkoda. Szyszkarz - ciekawy pomysł z takim wyjazdem "w ciemno" i dowiadywaniem się na miejscu, co można zobaczyć, bo czasem rzeczywiście jest tak, że nawet w Internecie nie znajdziesz informacji na temat jakiejś atrakcji, a jest to coś szczególnego i wartego poznania. Ja z drugiej strony zawsze staram się bardzo dokładnie planować wyjazdy, żeby nie tracić czasu na miejscu na zastanawianie się co robić, a i tak nigdy nie udaje mi się zobaczyć tego wszystkiego co zaplanuję:)

Apartament-Baltic

Nieprzeczytany post autor: Apartament-Baltic » 15 paź 2013 11:46

Moim zdaniem w Polsce jest naprawdę dużo cudów natury,wystarczy przytoczyć tutaj chociażby Mazury lub góry,w szczególności chodzi mi tutaj o Kotlinę Kłodzką. Co o tym powiecie?

agis123

Nieprzeczytany post autor: agis123 » 30 paź 2013 21:21

fajnie pooglądać fajne miejsca dzięki :D

Awatar użytkownika
Radosław-Kucharski
Nowicjusz
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Radosław-Kucharski » 03 gru 2013 21:38

na pewno krzywy las pod Szczecinem :)

Awatar użytkownika
Fokus
Podpora forum

Nieprzeczytany post autor: Fokus » 04 gru 2013 15:36

Też zawsze preferowałem wyjazdy w ciemno. Całkiem przypadkowo nawet można znaleźć bardzo ciekawe rzeczy.

victussopot

Nieprzeczytany post autor: victussopot » 06 lut 2014 15:27

W ciemno to bym się raczej nie wybrał :) jakoś nie w moim stylu takie "niespodzianki" :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”