1234567

Cuda natury w Polsce

W tej sekcji poruszamy tematy ogólne związane z turystką

Re: Cuda natury w Polsce

Nieprzeczytany postprzez Susie » 09 gru 2016 10:23

Dla mnie cudem natury są polskie góry, zwłaszcza mój ukochany Beskid Niski. Nie wyobrażam sobie roku bez przynajmniej kilku dłuższych wypadów w góry, zawsze trafię w jakieś fajne miejsce.

Susie

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez eDom » 13 gru 2016 14:41

Na pewno docenianym cudem natury są Wydmy Ruchome na terenie Słowińskiego Parku Narodowego i na pewno unikalną atrakcją turystyczną. Najlepiej oglądać je oczywiście latem ale teraz też jest tam pięknie. :)

eDom
Bardzo aktywny użytkownik

• Podziękował : 1 raz
  • Otrzymał podziękowań: 6 razy

Nieprzeczytany postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 12 sty 2017 13:38

W zasadzie zarówno tatry jaki Mazury czy Bałtyk- można nazwać cudami natury w Polsce, wszystko jest kwestią naszych preferencji oraz gustu, tego gdzie dokładnie chcemy się udać. A co powiecie np o innych zakątkach jak Bory Tucholskie czy Kaszuby?

Kociewiak-Wycinki_pl
Bywalec

• Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez zwiedzający » 20 sty 2017 11:07

Wątek nazywa się cuda natury, ale napisze o tym, ponieważ jest to warte uwagi dla tych co podróżują po Polsce to napiszę o tym. Jeżeli ktoś będzie podróżował w okolicy kudowy zdrój to naprawdę warto wejść do tzw Kaplicy Czaszek w tej miejscowości. Miejsce naprawdę zabiera dech, a dodatkowo zmusza do jakiejś refleksji, czy zadumy. Spójrzcie sobie jak to wygląda ;p
Załączniki
kaplica czasek.jpg

zwiedzający
Nowicjusz

• Podziękował : 1 raz

Nieprzeczytany postprzez Lidi88 » 09 lut 2017 16:00

Byłam na Mazurach kilka razy, miałam okazję zapoznać się ze wszystkimi atrakcjami i zabytkami, a teraz jadę na ze swoją drugą połówką :)

Lidi88

Nieprzeczytany postprzez DamianK » 15 lut 2017 12:44

zwiedzający napisał(a):Wątek nazywa się cuda natury, ale napisze o tym, ponieważ jest to warte uwagi dla tych co podróżują po Polsce to napiszę o tym. Jeżeli ktoś będzie podróżował w okolicy kudowy zdrój to naprawdę warto wejść do tzw Kaplicy Czaszek w tej miejscowości. Miejsce naprawdę zabiera dech, a dodatkowo zmusza do jakiejś refleksji, czy zadumy. Spójrzcie sobie jak to wygląda ;p

No proszę, nie wiedziałem, że w Polsce jest coś takiego :| To są kości prawdziwych ludzi czy sztuczne? Wygląda strasznie.

DamianK

Nieprzeczytany postprzez DworSierakow_pl » 27 lut 2017 10:40

Powyższe zdjęcie Kaplicy czaszek robi niesamowite wrażenie, a co dopiero na żywo- również polecam wszystkim, którzy do tej pory nie mieli okazji zwiedzać Kotliny Kłodzkiej, zapewniam że warto. Takich podobnych "cudów" i malowniczych zakątków w Polsce jest znacznie więcej, zaczynając chociażby od Małopolski :)

DworSierakow_pl
Bywalec

Nieprzeczytany postprzez falostar » 13 mar 2017 09:44

Jeżeli ktoś nie był, to polecam pobyt w Jaskinie Raj w Górach Świętokrzyskich. Ciekawa opcja dla wszystkich którzy lubią tego typu klimaty. Największa jaskinia w Polsce.
Druga opcja to Beskidy - Szczyrk. Ten kierunek polecam bardziej dla tych wszystkich którzy zastanawiają się jaka jest alternatywa dla Tatr? Wokół Żywiec, B. Biała, Wisła. Możliwość wyjazdu do Czech.
W regionie też znajduje się sporo zabytków.

falostar
Bywalec

• Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez antonow » 16 mar 2017 14:21

Dla mnie cudem natury w Polsce jest Narodowy Park Karkonoski. BYłem tam kilka razy i musze przyznać, że jest wspaniale. Z chęcią udam sie tam po raz któryś. Najbardziej urzekły mnie krajobrazy i roslinność. Niezapomnaine miejsce.

antonow

Nieprzeczytany postprzez kameliowa » 12 kwi 2017 12:15

My z mężem mamy zamiar wybrać się do Grudziądza, jak zrobi się trochę cieplej. Znajoma była jakiś czas temu i mówiła, że bardzo ładne miasto, w pobliży jezioro Rudnickie, trasy rowerowe także mamy planować taki weekend. Zerkałam na noclegi to jakiś nowy hotel otwierają w centrum Ibis Styles więc tylko dzwonić, rezerwować i jechać.

kameliowa
Podpora forum

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg