1234567

Cuda natury

W tej sekcji umieszczamy wszelkiego rodzaju rankingi od najładniejszych miast, plaże, po najwspanialsze restauracje itd.
Hotel Klimek****SPA
Bywalec

Re: Cuda natury

Nieprzeczytany post autor: Hotel Klimek****SPA » 29 lis 2017 00:45

Na świecie znaleźć można wiele pięknych miejsc, jednak i nasz Beskid Sądecki potrafi wprawić w zachwyt! Ruiny muszyńskiego zamku, Mofeta w Złockiem czy Szlak Architektury Drewnianej to ciekawostki warte zobaczenia :) A jeśli macie ochotę poczuć ten niesamowity klimat jeszcze bardziej, koniecznie wpadnijcie do nas na regionalny obiad. Jedliście kiedyś haluszki albo adzymki? :D

Zapraszamy do siebie wszystkich głodnych wrażeń,
Hotel Klimek****SPA

Awatar użytkownika
YurekK42

Nieprzeczytany post autor: YurekK42 » 19 mar 2018 14:55

Był 2 lata temu podekscytowany :!: :!: :!: (y)
Załączniki
008_8 (3).JPG
Little Rock, Stany Zjednoczone
008_8 (3).JPG (1.81 MiB) Przejrzano 2334 razy
(y) :p :!: :?:

nośna

Nieprzeczytany post autor: nośna » 08 wrz 2018 17:21

Dla mnie cudem natury jest zdecydowanie miejsce zlokalizowane w Borach Tucholskich w Ranczo Ostrowite, mają tutaj najstarszy w Polsce (drugi w Europie) rezerwat Cisów Staropolskich, Park Narodowy Bory Tucholskie, Śliwicki obszar chronionego krajobrazu, Wdecki Park Krajobrazowy jak i Obszar Natury 2000. A do tego można naprawdę odpocząć i się zregenerować i wrócić zupełnie odmienionym do pracy i do codzienności

lukrecja

Nieprzeczytany post autor: lukrecja » 05 lut 2019 11:16

To prawda,przed nami do odkrycia wiele ciekawych i magicznych miejsc,ale warto zacząć od Polski,tak aby dokładnie zbadać każdy zakątek naszego kraju,jest naprawdę tyle zakątków,że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy ile jeszcze musimy zobaczyć:) Ja jestem nadal zachwycona miejscem w jakim byłam w ostatnie wakacje, a było to w Drawsku Pomorskim (zachodniopomorskie). Wszędzie pełno jezior no i te największe "Jezioro Drawsko", drugie pod względem głębokości w Polsce.

Anetlla
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Anetlla » 18 lut 2019 22:20

Dopiero po takich rankingach człowiek widzi, ile jeszcze zostało do zwiedzenia... <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”