1234567

Chorwacja

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Chorwacji,które nie pasują do poniższych kategorii

Re: Chorwacja

Nieprzeczytany postprzez Gollum » 26 lip 2010 17:53

czas wydłuża się maksymalnie o jeden dzień, bo na lotnisko też trzeba dojechać i odbyć wszystkie procedury. Zwykle ma się trochę bagaży, więc z lotniska trzeba gdzies pojechać. A taksówki z lotniska - przynajmniej w Polsce - należą do bardzo drogich.
Poza tym sama podróż ejst ciekawa; tyle emiocji, ile dostarczy podróż przez Polskę nie dadzą żadne wycieczki ani skoki na gumowej linie; przez dwa tygodnie na Chorwacji wydzieliło sie nmiej adrenaliny niz w drodze powrotnej na krótkim odcinku 20 km przed rzeszowem i tylez po Rzeszowie. A sa tacy, co muszą tej adrenaliny mieć dużo.
Ale takie wyliczenie kosztów by się przydało

Gollum
Bywalec

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez kawos » 28 lis 2010 18:51

Bardzo ładne państwo.

kawos

Nieprzeczytany postprzez magicznyczas » 24 sty 2012 16:31

Ja byłam z Itaką, spoko było pod kątem organizacji - fajna wycieczka statkiem na wyspę Krk, ale tylko na wycieczkę, pozostanie tam dłużej to już nuda. Poza tym to Chorwacja jest jak najbardziej godna polecenia, ja polecam Cricvienice, szczególnie dla rodzin z dziećmi:)

magicznyczas
Bywalec

Nieprzeczytany postprzez fraezus » 29 lut 2012 12:28

byłem kilka razy w Chorwacji i każdemu gorąco polecam, przepiękny kraj :) nie znam nikogo, komu by się nie spodobało. Szczególnie polecam część południową - być w Chorwacji i nie zobaczyć Dubrovnika, to jak być w Krakowie i nie usłyszeć hejnału :P

fraezus
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez wyczekiwacz » 23 kwi 2012 11:53

magicznyczas napisał(a):Ja byłam z Itaką, spoko było pod kątem organizacji - fajna wycieczka statkiem na wyspę Krk, ale tylko na wycieczkę, pozostanie tam dłużej to już nuda. Poza tym to Chorwacja jest jak najbardziej godna polecenia, ja polecam Cricvienice, szczególnie dla rodzin z dziećmi:)

Ja też byłęm w cricvienicy i jak na razie tylko tam, ale Chorwacki klimat, krajobrazy są tak wyjątkowe, że na bank wybiorę się w inne rejony, np. do Dubrownika, Splitu czy chociażby na bardziej chyba imprezową Makarską.

wyczekiwacz
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez eDom » 04 gru 2012 16:43

Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić okolice Krk :) Jeśli chodzi o ceny to kształtują się już od 430 zł na osobę za tygodniowy pobyt, a więc naprawdę niewiele :)

eDom
Bardzo aktywny użytkownik

• Podziękował : 1 raz
  • Otrzymał podziękowań: 5 razy

Nieprzeczytany postprzez poziomeczka » 06 lip 2015 18:47

Podbijam temat. Byłam już w Chorwacji w miejscowości Baska Woda kilka lat temu. Niestety wtedy głównie leżeliśmy na malutkiej zatoczce / plaży i nie poznałam Chorwacji i jej ciekawych miejsc. W tym roku chcemy znowu jechać do Chorwacji ale już na porządne wakacje na dwa tygodnie i zobaczyć coś ciekawego. O ile poczytałam trochę, że warto zobaczyć Dubrownik, wodospady i jeziora to moje pytanie brzmi gdzie spać? Czy znacie jakieś hotele w kurortach turystycznych z fajnymi plażami? Chodzi mi o to, żeby plaże były jakieś większe, szersze, a miasteczko takie bardziej ciekawe, dużo knajp. Ja nie znam Chorwacji prawie w ogóle dlatego wszystkie rady będą cenne.

poziomeczka
Bywalec

Nieprzeczytany postprzez lwowiak » 11 lip 2015 19:20

Mnie Chorwacja zachwyciła. Przede wszystkim styl życia: kompletny luz na każdym poziomie, w rytmie polako :) http://www.ambasadorp.pl/chorwacja-w-rytmie-polako/

lwowiak

Nieprzeczytany postprzez Simon » 13 lip 2015 20:04

poziomeczka napisał(a):Podbijam temat. Byłam już w Chorwacji w miejscowości Baska Woda kilka lat temu. Niestety wtedy głównie leżeliśmy na malutkiej zatoczce / plaży i nie poznałam Chorwacji i jej ciekawych miejsc. W tym roku chcemy znowu jechać do Chorwacji ale już na porządne wakacje na dwa tygodnie i zobaczyć coś ciekawego. O ile poczytałam trochę, że warto zobaczyć Dubrownik, wodospady i jeziora to moje pytanie brzmi gdzie spać? Czy znacie jakieś hotele w kurortach turystycznych z fajnymi plażami? Chodzi mi o to, żeby plaże były jakieś większe, szersze, a miasteczko takie bardziej ciekawe, dużo knajp. Ja nie znam Chorwacji prawie w ogóle dlatego wszystkie rady będą cenne.

Przykładowo: Makarska, np. hotel Dalmacija 3*. Jeśli lubisz hotele w kurortach turystycznych, to chyba OK (przynajmniej tak wnioskuję ze zdjęć na stronie internetowej). Cena 154 EUR/621 PLN/noc/pokój 2os (co za 14 dób daje 8694 PLN). To, jaki kurort wybierzesz, nie ma znaczenia, bo i tak będzie tak samo. Plaża w Makarskiej jest kamienista. Wielkość i szerokość w Chorwacji jest bez znaczenia, bo i tak plaże są zapchane ludźmi. (jeszcze nie byłem, ale wiem od znajomych; APO kurortów, to ma zastosowanie wszędzie)

Simon
Bardzo aktywny użytkownik

• Podziękował : 5 razy
  • Otrzymał podziękowań: 3 razy

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg