1234567

bilety do Stanów

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w USA które nie pasują do poniższych kategorii
ML45
I love traveling

Re: bilety do Stanów

Nieprzeczytany post autor: ML45 » 25 mar 2014 23:29

InterAnna pisze:witajcie,
nie do końca jest tak prosto otrzymać wizę do USA, wszystko zależy od spotkania z konsulem USA, jak spotkanie pójdzie dobrze, to wtedy najprawdopodobniej otrzymuje się wizę.
Rzadko kiedy odmawiają, wystarczy przekonać konsula że nie lecisz tam do pracy a więc bez obaw. W zeszłym roku odmowy dla Polaków były na poziomie ok. 12%.

wiktorkaczy

Nieprzeczytany post autor: wiktorkaczy » 01 kwie 2015 14:11

koleżanka leciała z mamą to też nie miały żadnych problemów:)

mirthawro2105
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: mirthawro2105 » 30 kwie 2015 15:34

Chciałbym moją mamę właśnie zabrać na wycieczkę do USA do New Yorku. Co bym musiał zrobić ? Gdzieś tak się dowiadywałem, że trzeba uzyskać jakąś turystyczną wizę czy jakoś tak. Trzeba również pojechać do konsulu tutaj w Polsce do Krakowa i przejść jakąś taką rozmowę po angielsku by oni zobaczyli, że masz umiejętność języka komunikatywną?

joannaboykin
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: joannaboykin » 09 lut 2016 23:05

Witajcie
z mojego doświadczenia wynika, że średnia cena to około 2 tysięcy złoty za osobę w obie strony zakładając oczywiście, że bilet kupujemy przynajmniej 3-4 miesiące przed wylotem i nie w okresie świątecznym/wakacyjnym. Oczywiście można trafić okazje i lecieć zdecydowanie taniej już od 1200zł+ polecam sprawdzić wyloty z Londynu, Frankfurtu czy Pragi, czasami różnica w cenie to nawet 1000zł, a możemy znaleźć lot do tych miast z Polski już od 100zł. Jeżeli komuś nie straszne loty łączone to można sporo zaoszczędzić.
Pozdrawiam,
Asia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o USA”